İRAN DOSYASI : WILLIAM RICHARDSON WILLIAMSON’U TANIR MISINIZ ????


Ayetullah Humeyni İngiliz ve Masondur

Ruhullah Musavi Humeyni, Hindistan’lı bir anne ve bölgedeki önemli İngiliz ajanı William Richard Williamson, namı diğer Hacı Abdullah Williamson adlı bir İngiliz babadan dünyaya gelmiştir.Humeyni’nin asıl adı Ruhullah Hindizade’dir.

Kardeşlerinin adı

-Nureddin Hindi, (Hindistanlı demek)

-Murtaza Pasandide ve

-Hacı Ali Williamson’dur.

Hacı Abdullah Williamson, Hindistanlı ve Arap kadınlarla yedi evlilik yapmış, bu evliliklerden 13 çocuğu olmuştur. Çocuklardan dokuzu ölmüş ve yalnızca dört oğlu kalmıştır.

Hacı Abdullah Williamson, dört oğlunu önce Necef’te, sonra burada başarılı olamadıkları veya başka özel nedenlerle İran’ın Kum şehrinde Medreseye göndermiştir. Ticaretle uğraşmak isteyen Hacı Ali Williamson hariç, diğer üç kardeş dini eğitimini tamamlayarak Ayetullah olmuştur.

Hacı Abdullah Williamson İngiltere’nin İran, İran Körfezi ve Arap ülkelerindeki en önemli casuslarından birisidir. Casusluk hizmetlerindeki başarılarından dolayı İngiliz Petrol şirketinde görevlendirilmiştir.

Gizlilik süresi dolmuş Gizli İngiliz belgelerine göre, İngiliz casusu Hacı Abdullah Williamson, Türklere karşı Fırat sahilinde başlatılan Muntafik Ayaklanması sırasında develerle isyancılara Muscat’tan silah ve cephane taşımıştır.

İran’ın en eski gazetelerinden Ettela’at, 7 Ocak 1978 tarihli sayısında Humeyni’nin İngiliz casusu olduğuna dair şu sözlere yer vermiştir: ‘Humeyni bir İngiliz ajanıdır. Homeksüeldir ve deli bir Hintli şairdir. İngiliz petrol şirketleri, Şah’a karşı Humeyni’yi destekliyor.

Williamson ailesi, askerlik ve etnik kökenleri konusunda zorluk yaşıyordu.

Huzistan Eyaletini Senatörü Musavi, ailenin dostu idi, nüfuzunu kullanarak, ailenin erkeklerinin askerlikten muaf tutulması için sahte ad ve sahte belgelerle onlara nüfus cüzdanları çıkarmıştır.

Humeyni’nin gerçek kimliğini, etnik kökenini, nüfus cüzdanını nasıl aldığını, Ayetullahların onu idamdan kurtarmak için ona nasıl sahte Ayetullahlık ünvanı verdiğini, Senatör Musavi, Savak’ın Başkanı General Pakrevan, Ayetullah Şeriatmadari ve Ayetullah Gölpayegani biliyordu.

Humeyni İran’a geldikten hemen sonra Senatör Musavi ve General Pakrevan öldürülmüştür. Ayetullah Şeriatmadari’ye de suikast düzenlenmiş fakat o bu suikastten sağ kurtulmuştur. Humeyni’nin ilk icraatı, onun gerçek kimliğini bilen canlı şahitleri ortadan kaldırmak olmuştur.

Humeyni, İngilizlerin kurduğu ve bir Mason Teşkilatı olan Müslüman Kardeşler Teşkilatının İran Kolu ‘Fedeyani İslam’ın üyesidir. Müslüman Kardeşler, faklı ülkelerde farklı ad altında faaliyet göstermektedir.

Dünyadaki bütün başbakan, devlet başkanı ve önemli kişilerin üye olduğu 36 Uluslararası Süper Mason Locasından ‘Edmund Burke’, ‘Geburah’, ‘Amun’, ‘White Eagle’ ve ‘Joseph de Maistre’ adlı localar, işbirliği ile 1979’da İran İslam Devrimini gerçekleştirmeye karar vermiştir.

Mason Kardeşleri Şah Rıza’yı deviren ve Humeyniyi başa getiren ekipte, Sovyetler Birliği Kommünist Partisinin ‘Joseph de Maistre’ye üye olan önemli liderleri de aktif rol oynamıştır. ‘Joseph de Maistre’nin kurucularından birisi Lenin’dir.

Humeyni bir istisna değildir, ülkemizde binlerce ‘Humeyni’ vardır. Sahte mehdi ve sahte din adamı enflasyonu bu iddiayı ispata yeterlidir

Bu konularda geniş bilgi, gizliliği kaldırılmış gizli belgeler ve orijinal kaynaklara dayanan ‘İPLER KİMİN ELİNDE’ adlı kitabımda mevcuttur.

Alıntı:@Yasin Aslan

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s