DUYURU : SİZE ÖZEL TASARIMLARLA AYDA 10 TAKSİTTE 2,500 TL’YE VARAN FİYATLARLA WEB SİTESİ SAH İBİ OLABİLİRSİNİZ /// DETAYLAR AŞAĞIDA


Değerli Yurtseverler,

Elimizden geldiğince yurtsever takipçilerimizin işlerine katkı sunmaya, kariyerlerini yaparken ufuklarını ve vizyonlarını genişletmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda zaman zaman piyasadan ücretli ve lisanslı olarak satın alacağınız bazı özel yazılımları size tamamen ücretsiz ve ful versiyon olarak sunuyoruz. Dileyenler http://teknolojivearastirma.blogspot.com.tr bu bloğumuzdan ilgili yazılımlara hemen ulaşabilir ve lisanslı bir yazılım kullanmanın keyfini çıkarabilir.

Şimdide tamamen aynı maksatla sizlerin işlerinde yararlanması için istediğiniz tasarımdaki WEB SİTESİNİ hazır paket olarak içerisinde DOMANIN + HOSTING + MAIL yönetim panelinde bulunacak şekilde veriyoruz. Siz istediğiniz tasarımı söylüyorsunuz, size özel tasarım hazırlandığında tek bir tıklama ile yayına verebiliyorsunuz. Bu bir Emlak sitesi olabilir, bir Mühendislik Bürosu olabilir, hangi tasarımda olacağına siz karar verin.

Üstelik ödemesi de çok kolay. Bu kapsamda bir web sitesi 5,000 TL’den az değilken biz sadece 2,500 TL’ye anahtar teslimi veriyoruz. Ayrıca 10 taksitte isterseniz ödeyebilirsiniz.

Siteye ihtiyacı olanlar için kaçırılmaz bir fırsat !!!

Talep edenler lütfen 0532-729-0175 telefon numarasından Sn. Cenk Göçmen ile irtibat kursun.

Teşekkürler,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com

www.ozelburoistihbarat.net

www.mit.ist

ozel-buro

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s