AK PARTİ DOSYASI : KURTARILAN ASKERLER İÇİN AKP’Lİ BAKAN NE DEM İŞTİ ????


mehmet-ali-sahin.jpg

KURTARILAN ASKERLER İÇİN AKP’Lİ BAKAN NE DEMİŞTİ ????

Eşi vefat ettikten sonra 39 yaşındaki sekreteri ile evlenen AKP milletvekili ve eski adalet bakanı Mehmet Ali Şahin bakın vaktiyle kurtarılan askerler için ne demişti:

İZLEYİN:

VİDEO LİNK : https://youtu.be/8cnCIagZN5A

AKP’Lİ BAKANIN AÇIKLAMASI : “Askerlerin kurtulmasına sevinemedim bizim askerimiz her zaman mücadele edip şehit olmayı göze almalıdır”

Mehmet Ali Şahin yıllarca milletvekilliği yapıp 6 kez yemin ettikten sonra yeminin içine sinmediğini 2015 yılında söyledi.

Hâlen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Mehmet Ali Şahin AKP zihniyetinin sözcülüğünde bakın başka neler demiş:

AKP seçilene kadar seçim yapacağız

Türkiye’nin Türk ekonomisinin 1 Kasım’dan sonra yeni maceralara tahammülü yok. Artık milletimiz ‘sandık’ ve ‘seçim’ demiyor. Geçtiğimiz yıl 2 seçim bu yıl da 2 seçim yapıyoruz. Eğer sandıktan 7 Haziran sonuçlarına benzer bir sonuç çıkarsa korkarım yeniden seçim konuşulmaya başlanacak. Seçim konuşuldukça Türkiye’de gelişme de kalkınma da istendiği hızda olmaz. O bakımdan artık milletimiz ‘seçim değil geçim istiyoruz’ diyor. Türkiye’yi 2019’a taşıyacak 2023’e istikrarla taşıyacak güçlü bir iktidar olsun iş başında. Kendi içinde uyumlu bir iktidar olsun istiyorsunuz. Birtakım partilerin bir araya gelerek kendi içlerinde ‘geçim’ sorunu yaşayacağı bir hükümetle Türkiye’nin ‘geçim’ sorununu çözemezsiniz arkadaş. ‘Geçim’ sorunu yaşayan iktidarlarla milletin ‘geçim’ sorunu çözülmez. O nedenle 1 Kasım’da sandıktan tek başına iktidar çıkmalıdır. ”

LİNK : https://www.turkishnews.com/tr/content/2021/02/16/kurtarilan-askerler-icin-akpli-bakan-ne-demisti/

.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s