DESTEK MESAJI : EY YUNAN PİSLİĞİ, TACİZLERİN SENİN SONUNU GETİRECEK !!! TÜRKÜN TOKADI YÜZÜNDE PATLAYACAK !!!!!


DAĞITIM

1.GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

2.KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

3.DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

4.HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

5.JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

6. İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI

6. EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürüm, Sayın Komutanım,

Yunanistan Hava Kuvvetleri’ne ait savaş uçakları, kuzey Ege’nin uluslararası sularında teknik araştırmalar yapan TCG Çeşme gemisine tacizde bulundu. 4 Yunan savaş uçağından biri gemiye 2 deniz mili mesafede chaff fişeği bıraktı.

TCG Çeşme araştırma gemisi, kuzey Ege’nin uluslararası sularında hidrografik alandaki bilimsel ve teknik araştırmalar yapıyordu. Yıllık planlı faaliyet programı kapsamında 2 Mart’a kadar kuzey Ege’de bilimsel ve teknik araştırmalarını yapacak gemi Yunanistan’a bağlı savaş uçakları tarafından taciz edildi. Yunan savaş uçaklarının 1000 metre irtifadan yaptıkları tacize gerekli karşılık anında verildi.

Sayın Müdürüm, Sayın Komutanım,

Yunan Ordusunun yaptığı tacizler artık sabrı taşırdı. Her defasında bizlere barıştan bahsederlerken onlar ise savaş çığırtkanlığı yapıyor, askerimize, siyasetçimize, dış işleri personelimize yönelik düşmanca hareketlerde bulunuyorlar. Bunlar artık kabul edilemez duruma gelmiştir ve artık anlayacakları bir dilden cevap verme zaruriyeti oluşmuştur.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak başta TSK olmak üzere, Emniyet Genel Müdürlüğü, MİT Başkanlığı başta olmak üzere tüm devlet kurumlarımızın emrindeyiz. Tarafımıza görev verilmesi halinde layıkıyla yapacağımıza kimsenin kuşkusu olmasın. Allah var gam yok.

Halihazırda yürütülmekte olan harekatta ve öncesinde ifa edilen harekatlarda Şehit olan tüm Mehmetçiklerimize rahmet, başta aileleri ve TSK olmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü’ne, İç İşler Bakanlığı’na ve ulusumuza başsağlığı dileriz. Yaralılarımıza acil şifa dileriz.

EY YUNAN PİSLİĞİ, TACİZLERİN SENİN SONUNU GETİRECEK !!! TÜRKÜN TOKADI YÜZÜNDE PATLAYACAK !!!!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s