BİLİŞİM DOSYASI : En iyi program indirme siteleri hangisi ve ned en ?


En iyi program indirme siteleri hangisi ve neden ?

En iyi program indirme siteleri konusunda fikrinizi alacağımız bir yazı kaleme alıyoruz. Her yazılım indirme sitesinin kendine özgü bir program yayımlama anlayışı bulunmakta. Örneğin; ücretsiz program indirme siteleri, kampanyalı yasal program indirme siteleri, forum tarzı program indirme siteleri, warez ve crack vs. barındıran program indirme siteleri gibi. Tüm bunları çeşitli kategorilerde listeleyebiliriz.

Bir program sayfasında olmasını istediğiniz şey nedir? Nasıl bir program indirme sitesi olmasını isterdiniz? Gelin bu sorulara hep birlikte cevap bulalım. Bazı siteler çok eski ve ilklerin ilki olmayı başarmış ve kaliteden ödün vermemiş. Birçoğu ise sonradan yayın hayatına başlamasına rağmen oldukça fazla kullanıcı kitlesine hâkim.

Kaçak, warez, crack vb. lisanssız yazılımların kullanılması hem suçtur hem de Türkiye ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi orijinal yazılım kullanmak sizlere çok büyük avantajlar sağlar. Örneğin; Lisanslı programları, indirimlerden faydalanarak uygun fiyatlara alabileceğiniz gibi güncellemelerinden ve teknik desteğinden yararlanırsınız. Ayrıca para iadesini garanti eder ve virüslere karşı koruma gibi ek seçenekler sunar.

Ücretsiz yazılım indirme siteleri

Gezginler; bu işin piri bir site, ilk kurulan program indirme sitelerinden ve internet ortamında hakkında oldukça olumlu yorumlar bulunuyor. Kurucusu ve sahibi Tunç Y. hakkında pek bir şey bilinmiyor ve çok esrarengiz biri. Yüksek dozda gizem içeriyor. Vav… Benide etkileyen yönü tamda burası. Sanırım onun tarzı bu 🙂 Sayfa oldukça mütevazi ve gözlemlediğim kadarıyla teması bir sefer değişmiş veya üzerinde ufak tefek değişiklikler yapılmış. Peki, eksi yönleri ne derseniz; Teması yeni çıkan temalar gibi değil, biraz cansız kalıyor. Fakat senelerin senesi, kullanıcılar bu temaya aşina olmuş gibi görünüyor.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s