DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU TANITIM SİTEMİZ – www.ozelburoistihbarat.net – YAYINA GİRDİ !!!


Değerli Yurtseverler,

Grubumuzun resmi tanıtım sitesi ; http://www.ozelburoistihbarat.nettir.

Burada sadece tanıtım için yaptığımız duyurular ve önemli gördüğümüz bir takım dökümantasyon ve video yayınlanacaktır.

Bunun yanı sıra, kamuoyuna açık 5 adet mail grubumuz var.

  1. ÖZEL BÜRO MAIL GRUBU’na ücretsiz abone olmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. G-mail uzantılı mail adresinizle üye olmanız tavsiye edilir. (Halen 15,356 abonesi bulunuyor. 11.03.2021 itibariyle)
  2. TÜRK SİYASET VE GÜVENLİK AKADEMİSİ GRUBU’na ücretsiz abone olmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. G-mail uzantılı mail adresinizle üye olmanız tavsiye edilir. (Halen 11,432 abonesi bulunuyor. 11.03.2021 itibariyle)
  3. TÜRK BASINI GRUBU’na ücretsiz abone olmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. G-mail uzantılı mail adresinizle üye olmanız tavsiye edilir. (Halen 1,614 abonesi bulunuyor. 11.03.2021 itibariyle)
  4. TÜRK STRATEJİ KURUMU’na ücretsiz abone olmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. G-mail uzantılı mail adresinizle üye olmanız tavsiye edilir. (Halen 763 abonesi bulunuyor. 11.03.2021 itibariyle)
  5. MK ULTRA & TELEGRAM GRUBU’na ücretsiz abone olmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. G-mail uzantılı mail adresinizle üye olmanız tavsiye edilir. (Halen 251 abonesi bulunuyor. 11.03.2021 itibariyle)

Bunun yanı sıra SÖZDE SOYKIRIM ve başta PKK TERÖR ÖRGÜTÜ’nün tüm dünyada pasifize edilebilmesi için yurt dışındaki önemli makamlara, AB ve ABD parlamento üyelerine, Basın ve Yayın Kurumu personeline, DIŞ İşleri ve İç işleri Bakanlıklarına, önemli gazeteci ve akademisyenlere, istihbarat, polis ve kamu kurumu yetkililerine yaptığımız bilgilendirmeleri 3 grup üzerinden yürütüyoruz.

Toplamda kamuya açık mail gruplarımız üzerinden 11.03.2021 itibari ile 29,416 yurtsevere ulaşıyoruz.

Ayrıca yurt dışına bilgilendirme için kurduğumuz 3 adet mail grubu üzerinden 13,971 yabancı muhatabımıza ulaşıyoruz.

ABD ve AVRUPA PARLAMENTOLARI BİLGİLENDİRME GRUBU – Grupta 7,440 ABD ve Avrupa Parlamentosu üyesi bulunuyor.

GRUP LİNKİ : https://groups.google.com/forum/#!forum/avrupa-parlamentolari

WORLD INTELLIGENCE SERVICES (DÜNYADAKİ İSTİHBARAT SERVİSLERİ) GRUBU – Grupta 5,028 yabancı istihbarat görevlisi bulunuyor.

GRUP LİNKİ : https://groups.google.com/forum/#!forum/world-intelligence-services

USA & EUROPEAN PRESS LIST (ABD VE AVRUPADAKİ BASIN YAYIN KURUMLARI LİSTESİ) GRUBU – Grupta 1,503 yabancı Basın görevlisi bulunuyor.

GRUP LİNKİ : https://groups.google.com/g/usa-european-press-list

ÖZEL BÜRO GOOGLEGROUPS üyeleri toplamda 29,416 yurtseverden oluşuyor. Ancak kapsama alanımız günlük 8,000,000 civarında. Çünkü yazılarımız aynı gün içinde hem googlegroups’ta hem de http://www.turkishnews.com portalında yayınlanıyor. TURKISH NEWS PORTALI dünyanın en kapsamlı siyasi haber portalıdır ve Amerika’da bulunan Türk’ler tarafından açılmıştır. Dünyanın her yerinden Türklerin olduğu bu platformda Türkiye’den de oldukça yoğun katılım bulunuyor.

Değerli Yurtseverler,

Bunun yanısıra sitemizde bir de İHBAR HATTI’mız var. Bu ihbar hattımıza her konuda suç duyurusu geliyor, biz de başvuruları alarak resmi kurumlar nezdinde takibini yapıyoruz.

Gönderdiğimiz suç ihbar bilgileri toplam 6 katalog suçu kapsamaktadır.

1. Terör Örgütleri hakkında,

2. Çocuk Pornografisi hakkında,

3. Organize Suç Örgütleri hakkında,

4. Uyuşturucu Ticareti (Narkotik) hakkında,

5. Atatürk’e yönelik nefret suçları hakkında,

6. Bilişim Suçları hakkında,

Web sitemiz üzerinden ihbar göndermek için lütfen buraya tıklayın.

Şahit olduğunuz yada duyumunuz olan herhangi bir katalog suç konusunda bilgi sahibi iseniz ve akıllı telefonunuzda WHATSAPP ve TELEGRAM uygulaması yüklü ise + (90) 539-570-2295 nolu İHBAR HATTI listemiz üzerinden anlık olarak bilgi verebilirsiniz. İstemeniz halinde kimliğiniz 3. Kişiler ve resmi kurumlar nezdinde kesinlikle gizli tutulacaktır.

GELİN HEP BİRLİKTE ÜLKEMİZİ DAHA HUZURLU, DAHA GÜVENLİ BİR VATAN YAPALIM !!

Bildiğiniz gibi www.ozelburoistihbarat.com sitemizde bir ihbar hattı var ve bu hattımıza yurtseverlerden çok sayıda çeşitli suç konularında hergün ihbar ve bilgi geliyor. Biz de bize ulaşan tüm ihbarları ve bilgileri tasnif ederek konularına göre Emniyet İstihbarat Dairesi’ne, TEM Daire Başkanlığı’na, Narkotik Suçları, Bilişim Suçları yada KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlar) Dire Başkanlığı’na dağıtıyoruz.

  1. 2001-2008 tarihleri arası gönderdiğimiz bilgi ve ihbar sayısı1,324adet olmuştur.
  2. 2008-2021 (Mart dahil) tarihleri arası gönderdiğimiz bilgi ve ihbar sayısı şu an itibariyle3,206 adet olmuştur.

Değerli Yurtseverler,

Bu çalışmalarımız ülkemizin kamusal güvenliği açısından ne kadar önemli olduğu tartışılmazdır ve her yurtseveri zamanı ölçüsünde aramıza katılmaya davet ediyoruz. Gelin bize el verin, bu güzide ülkemizi terörsüz, asayiş problemi olmayan, hırsızın, kaçakçının, dolandırıcının, hainin, işbirlikçinin, darbeseverlerin olmadığı bir dünya ülkesi yapalım. Sizden para, pul istemiyoruz.

Sizde macera peşinde değilseniz, silahla külahla değil gerçek istihbarat çalışması ile ülkenize faydalı olmayı istiyorsanız ve gerçekten bu idealimizi paylaşıyorsanız sizde ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU EKİBİ içinde yer alabilirsiniz.

Teklif bizden, icabet sizden.

Bunun yanı sıra ÖZEL BÜRO GRUBU tanıtımları ve duyuruları hakkındaki herşey bugün itibariyle aşağıdaki linkten yayınlanacaktır. Paylaşımlarımız ise .com sitemizden yapılacaktır.

WEB SİTESİ LİNKİ : www.ozelburoistihbarat.net

Bilginize sunar, keyifli paylaşımlar dileriz.

Önemli Not : Bu değerli siteyi ekibimize kazandıran ekip üyemiz Cenk Göçmen beye sonsuz teşekkürlerimizle.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.net

www.ozelburoistihbarat.com

www.mit.ist

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s