DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU PLAKET’leriimiz tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu /// Talepl er alınmaya devam ediyor !!!!


Değerli Yurtseverler,

Grubumuzu özverili şekilde takip edebilen tüm üyelerimize tekraren teşekkür ederiz. Bizi takip edip destek verdiğiniz müddetçe bilginin en kapsamlısını, en ilgincini, en doğrusunu ve en önemlisini sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreç için de desteğinize şimdiden müteşekkiriz. Yıllardır basın yayın sektörü içinde olarak şu ana kadar paylaşımlarımızla gündemi yakından takip ettik ve size ulaştırdık. Hatamız olduysa affola.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Türkiye’nin en büyük, en kapsamlı yayını yapan İstihbarat ve Güvenlik Grubu’dur. Ve sizler de resmi üye olarak bu haklı gururu yaşayın ve bundan sonra da bizi takibe devam edin.

İstiyoruz ki bizlerin bu çabası ve sizlerin gösterdiğiniz ilgi ve alaka kalıcı olsun ve hep hatırlansın. Bu sebeple sizlerin bizi ileride de hatırlaması için ÜYE KİMLİK KARTI, ANAHTARLIK ve ROZET projesinden sonra ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU PLAKETLERİ projemizi başlattık. Şu anda devam ediyor. Bu PLAKETLER ile sayıları yüzbinlere varan ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’nun resmi ve asli bir üyesi olacaksınız ve ÖZEL BÜRO GRUBU’nun tüm avantajlarından istifade edeceksiniz. Resmi üye olabilmeniz için resmi bir üyelik kartınızın ve plaketinizin olması gerekiyor.

Plaket almak isteyenler sadece 200TL bedel ile ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU PLAKETİ temin edebilirler. Aşağıda baskıdan çıkmış bir örneğini görebilirsiniz.

Evinizde, işyerinizde, yazlığınızda, ikamet ettiğiniz her ortamda, plaketinizi başucunuza koyarak Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı YURTSEVER grubu olan ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’nun bir parçası olduğunuzu dosta düşmana gösterin. Dostlarınız, aileniz ve çevreniz sizinle gurur duysun !! Düşmanlarınız bir kez daha düşünsün !!!!!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU PLAKETİ talep edenler İSİM SOYAD, E-POSTA, CEP TEL NO ve AÇIK ADRES bilgilerini ozel-buro adresimize iletsinler. PLAKET’leri ivedi olarak imal edip ileteceğiz.

Önemli Not :

  1. Plaketin kaybolması, yıpranması gibi durumlar için başvurulması halinde ücreti mukabilinde yeniden basılacaktır. Baskı bedeli 200 TL’dir.
  2. Plaketler bizlerden yani ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’ndan sizlere ilerde hatırlanacak hoş bir hatıra olması için basılmaktadır. Aynı zamanda grubun ASLİ ve RESMİ bir üyesi olduğunuzun görsel bir ispatıdır.
  3. Plaket sahipleri grubun yazılım kampanyalarından ücretsiz olarak yararlanırlar, ayrıca ÖZEL BÜRO EKİBİ içine ön şart aranmaksızın seçilebilirler, yine ayrıca plaket sahibi olanların internet için hazırladığı makale ve videolar gruba ait web sitelerinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında ücretsiz olarak yayınlanırlar.
  4. Kargo bedeli alıcıya aittir.
  5. Plaket bedelini aşağıdaki hesabımıza EFT olarak İBAN NO üzerinden gönderebilirsiniz. EFT işleminden sonra lütfen tarafımıza bilgi veriniz.

HESAP VE İBAN NO :

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR130001000318629404435001 /// (Erkut Ersoy adına)

Bilginize sunulur.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.net

www.ozelburoistihbarat.com

www.mit.ist

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s