TEBRİK MESAJI : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi olarak bu başarıda en önemli rolü üs tlenen MİT BAŞKANLIĞI’mız personelini canı gönülden tebrik ederiz.


ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi olarak bu başarıda en önemli rolü üstlenen MİT BAŞKANLIĞI’mız personelini canı gönülden tebrik eder, üstün başarılarının devamını dileriz.

Gerek MİT BAŞKANLIĞIMIZ, gerekse EGM ve TSK olmak üzere her zaman ve daima resmi güvenlik güçlerimizin koşulsuz yanında ve emrindeyiz. Bize ihtiyaç duyulduğunda en ön cephede sizlerle omu omuza şehadete yürüyeceğimize kimsenin kuşkusu olmasın !!

İşte haber :Son dakika… MİT ve TSK’dan operasyon ! Terörist Ömer Aydın etkisiz hale getirildi

Gelen bir son dakika haberine göre, MİT ve TSK‘nın Irak’ın kuzeyindeki Kandil’de düzenlediği operasyonda PKK/KCK’nın sözde gümrük koordinasyonu sorumlusu Ömer Aydın etkisiz hale getirildi.

1999 yılından bu yana örgüt içerisinde faaliyet yürüten PKK/KCK’nın Irak-İran sınırında gerçekleştirdiği insan ve silah kaçakçılığı ile uyuşturucu trafiğinin sorumluları arasında yer alan "Renas Aydın" kod adlı Ömer Aydın, farklı bölgelerden intikal eden istihbarat bilgilerini analiz eden MİT tarafından adım adım takibe alındı.

PKK/KCK’nın üst düzey kadrolarını yerel istihbarat ağı ile takip eden MİT birbirinden ve faaliyetlerinden tamamen habersiz "istihbarat şebekelerini" de bu operasyonda kullandı.

2 Şubat 2021’de bölgede uygun şart ve koşullar oluşunca TSK ile eş güdüm halinde gerçekleştirilen operasyonda terörist Ömer Aydın etkisiz hale getirildi.

Sözde gümrük faaliyetleriyle PKK/KCK’ya haraç toplayan terörist Aydın’ın aynı zamanda örgütün en güvendiği isimler arasında yer aldığı belirtildi.

www.ozelburoistihbarat.net

www.ozelburoistihbarat.com

www.mit.ist

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s