AFGANİSTAN DOSYASI /// NİHAT GENÇ : SEVGİLİ AFGAN ULUSU


NİHAT GENÇ : SEVGİLİ AFGAN ULUSU

28 Temmuz 2021

Sevgili Afgan Ulusu

Sevgili Afganlılar

Çok uzun süredir ülkemizde inatçı cumhuriyetçileri ikna edemiyoruz ve seçimlerde yüzde sıfır buçuğa ihtiyacımız var onu getir bunu getir baktık on bin yüz bin ile olacak şey değil İslamcı iktidarımız sonunda yurt dışından ‘ulus’ getirmeye karar verdi.

Tabii ki kanımıza ruhumuza dinimize tıpa tıp uyacak bir ulus!

Reisimiz Kıbrıs’a giderken Asiltürk’ü ikna edip yüzde 0 5’u garantiledi ama Fatih Erbakan’ın yüzde 0 3’ünü sağlama alamadığı için daha büyük küresel bir çözüm düşündük.

Aslında toptan bir ‘ulus’ ihraç etme kararımız yoktu biz Suriye’den Somali’den peyder peyder parekende çaktırmadan yapıyorduk!

Reisimiz Biden’e gebe olduğu için. Hani bir şey de diyemedik.

Üstelik Afganistan can pazarı nüfusun kilosu ucuzlamış.

Şöyle Türkiye’deki bir emekli maaşıyla Afganistan’dan hatırı sayılı bir ‘kitle’ alabiliyoruz.

Dedik ki madem ‘halklar’ ucuzladı her şehrimiz Afganistan’dan çuval çuval kalabalıklar getirsin dağlarda şehirlerde yaylalarda sahillerde şöyle rahat rahat oy çoban sürü ümmeti tepe tepe kullanalım.

Sevgili Afgan halkı!

Kabul edersiniz ki şimdilik sizlere çorba aş su ekmek veremeyeceğiz olsun şimdilik size beş vakit ezan vereceğiz.

Ezanla karın doyurulur mu derseniz?

Valla bizim doyuyor!

Sevgili Afganlılar kırk yıldır Türk Milletine tarihine kahramanlarına hatta kendilerine hakaret ediyoruz küfür ediyoruz adam yerine koymuyor işe almıyoruz ancak hakaret ve küfürlerden hiç utanmıyor hiç oralı olmuyorlar.

Açılım yaptık Fetö’yle işgal ettirdik ordusuna sarıklı tarikatları yerleştirdik adamlar hiç tınmadı bana mısın demiyor hala gitmiyorlar!

Deli Kadirlerle Engin Ardıçlar Nahegan Alçılar İhsan Şenocaklar ve diyanetiyle kılıçlar çektik. Sabah akşam… Vallahi cami kürsüsünden meclis kürsüsünden tweetten gazete köşelerinden olmadık küfürleri basıyoruz ancak yine bir yerlere gittikleri yok.

O kadar küfrü yediler yine de ülkeyi bir boşaltalım gelen olur gider olur demiyorlar bu toprakların gadrini bilen olur diyenini görmedik o denli yüzsüzler.

İnanın Türk Milletine bir tas su vermiyoruz aş vermiyoruz iş vermiyoruz hatta bazen bayram ve bayrak dahi vermiyoruz ve sabah akşam sadece küfrü basıyoruz hıh inadları inad!

Diyeceksiniz ki küfürle karın doyar mı?

Doyuyorlar ki kazığı çakmışlar gitmiyorlar!

Sevgili Afganlılar sizi buraya niye getirdik? Kafayı çalıştırın bakın din kardeşleriniz-ümmetiniz tarikatların cennet kapısını iyi öğrenin sizdeki eroin tüccarı Peştun şeyhlerinin tıpkısı onlar gibi bir düzine on üç yaşında kumalar!

Onlar da binlerce yıl sizin gibi açtı perişan ve vatansızdı ve ama İslamcı iktidarımızla holding alemlerine karıştılar başbakanları dahi liman liman okyanus okyanus kokain gemileri yürütüyor!

Onlar da sizin gibi bin yıl yemeden içmeden kesilip derviş hayatı yaşayıp bir köşede bir hırka bir lokma acı çektiler…

Ama bakın sonunda alayı ballı börekli yağmalı talanlı ihtişam içinde sofralarına kavuştu.

Artık çekinmeyin rahat edin donunuzun içinde zulada getirdiğiniz eroinleri çıkartıp üç beş kuruşla işe başlayın Allah kerimdir.

Açlık ve perişanlığınızın çok uzun süreceğini sanmıyorum eroin işi olmadı o zaman?

Bakın Urfa’da tekke açmış Suriyeli uyanık şeyhlere ders alın.

Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi savaştan topuklayıp kaçan her şeyh Urfa’da: ‘keramet kusuyorlar’ ve paralar cukka!

Yani tasavvufun ve tekkelerin göbeği menşei Afgan topraklarında doğup büyümüş Afganlı kardeşlerimiz de keramet kusamıyorsa ümmetimizin yapabileceği bir şey yok!

Sevgili Afgan vatandaşları!

Kendinize asla yabancı hissetmeyin bu toprakları sakın ha garipsemeyin bakın daha düne kadar meydanlarımızda insanlarımızı intihar bombacılarıyla yüzer yüzer katleden İşid’cilerle iç içe yaşamaya çoktan başladık.

Hayat işte bu vahşi katillerin aslında ne kadar güzel insan olduklarını dini bütün hakimlerimiz salıverdikten karışıp barıştıktan sonra anladık.

Malumunuz Amerika İşid’e silah verdi Müslümanların kellelerini kesmek için maşallah onlar da gayretle aşkla şevkle çalıştılar ve sonunda Avrupa Birliği’nden maaşlanıp sigortalandılar şimdi Ankara Siteler ve Önder’de evlerinin önünde gölgede oturmuş göbek büyütüyorlar ayda bir götlerini kaldırıp elli metre ötede bankadan maaşlarını çekiyorlar!

Maaş ve sigorta konusunda umudunuzu kaybetmeyin Türkiye’de işler değişmez.

Türkiye’de işler değişse de Amerika’nın onlara vereceği iş değişmez siz de gözünüzü açın. Amerika’da sizi de Taliban’a karşı savaştırdı. Ve sözünü tuttu sizi de boşta bırakmadı tee Türkiye’ye kadar taşıdı.

Yarın birgün… Ki eli kulağında bekliyoruz. Amerika Kuzey Suriye’ye yüz bin tank yerleştirdi aynı şekilde Trakya sınırına Dedeağaç’a da yüz bin tank yerleştirdi.

Olur ya bir gün harekete geçerler… Ve Türkler de yine inatçı çıkar tankları engellemek için hendekler açar…

İşte o günler için hazırlıklı olun. Amerika tanklara hendekleri atlatmak için sizi kullanabilir bir tutam kitlenizi-kalabalığınızı hendeklere Kartaca komutanı gibi doldurabilir!

Sevgili Afganlılar canınızı sıkmayın ne yer içeriz düşünmeyin cennet bir ülkedesiniz.

Bakın sarayımızın bin odası var her odaya yüz kişi etti sana yüz bin kişi. Ki sayfiye saraylarımızı saymıyoruz yalılarımızı ve siyasilerimizin garsoniyerleri Yüzüncü Yıl’ı ve Çukurambar’ın modern gökdelenleri saymıyoruz!

Şimdilik elektriksiz susuz sığındığınız gecekonduları küçümsemeyin.

Yokluğu fırsata çevirin yalnızlık değil ‘halvettesiniz’.

Aç değil perhizdesiniz.

Ve açlıktan halüsinasyonlar görmüyor mistik müşahade ve içsel manevi keşifdesiniz.

Bize de zaten içsel manevi yolcular lazım.

Tee Afganistan’dan gelen mürid kardeşlerimizin arşı alaları çıkmaları Kainat İmamlarıyla ve Elon Musk’la zikr çekmeleri uzun sürmez.

Çünkü Türk Milleti Atatürk’ten beri rahmanlığını kaybedip şeytanileşti!

Ve sizler sayesinde (Engin Ardıç ve Nagehan Alçılar’ın gayretlerini de unutmayalım) inşallah yeniden rahmani ve özgür bir ümmet olacağız.

Aklınızda olsun Türk Milleti’ni rahmanileştirmeye çalışan Fetö ve yüz bin arkadaşı şu anda yurt dışında gün sayıyor Akşener iktidarı alır almaz hakimler ve savcılarını atayacak ve? Siz bir lorddan başka bir lordun köleliğine satılacaksınız sakın panik yok konumunuzda değişen bir şey olmayacak.

Bakın liberal ve solcu kardeşlerimizle insan haklarını devreye sokup sizlerin her birinizden yeni ‘gavs’lar yetiştirmenin müjdelerini veriyorlar!

Ey Afganlı kardeşim sen de bir gavs olabilir malı götürebilirsin!

Unutma siyasilerin alayı hırsız ama dini bütün bir ülkedesin!

Gavs Allah’ın dostu demektir yani Allah’ın otomatikman torpillisi. Allah dostların hırsızlığı sayılmayacağı için onları beşeri mahkemeler yargılayamaz!

Velilik yani evliyalık dinimizce Muhiddin Arabice de ‘gizlidir’ amma yeni moda gavslar fazla dayanamadı gizlilik örtüsünü yırtıp binlerce yıl sonra tekrar su üstüne bok gibi çıktılar. Zaten Muhiddin Arabi de dayanamayıp Allah’tan emir talimatla gavslığın önünü açtığını ağzından kaçırmıştı. Hatırlayın Fetö de Kainat İmamı olmanın yüküne dayanamayıp faş etmişti! Biraz daha sıkın dişinizi yazar Nihat Genç de gavslığın yüküne dayanamayıp gizli evliyalığını faş edip milletçe rahatlayacağız!

Yani Afganlı kardeşim Kur’an’a mı inanayım şeyhleri mi inanayım diye ‘şizofren’ bir hayata hazır ol!

Ah nerede ‘Taliban’ gibi yalın sade Müslüman!

Şimdi yaşadığın memlekette adam hem bakan hem narko baron hem taliban hem Menzil müridi mübarek de her bok var.

İnşallah senin de kimliğin kişiliğin bu zengin renklilik içinde bokun laciverdine kadar çeşitlenir inşallah!

Sevgili Afgan kardeşim önce Ankara’da Demirtepe semtini bir ziyaret et dört yıl içinde yüz binin üstünde Somalili kardeşim ne hızlı gelmişler ne güzel vatan sahibi olmuşlar bir müşahade ediver.

Siz Taliban’dan Somalili kardeşlerimiz de Boko Haram’dan kaçtılar. Ancak hiçbiriniz sığıntı göçmen mülteci kaçak asla değilsiniz…

Hani Yahudiler’in dokunulmaz evliyaları var ‘saddikler’ deniliyor işte bizim de saddiklerimiz-evliyalarımız Somalililer Suriyeliler ve Afganlılar!

Saddik ve evliya kutup demek. Müslümanlığın en üst makamı!

Ki şu anda Türk topraklarında en üst makamdasınız!

Açın gazetelerimizi okuyun liberallerimiz solcularımız fetöcülerimiz iktidarımız sizi gördükçe aşka geliyor insanlık işte bu diye elektriğe bağlanmış gibi vecd içinde coştukca coşuyorlar!

Çünkü insanlığın en yüksek örneği Saddiklerimiz Orta-Doğu’dan Müslüman tarihi kazımak için önce İşidi sonra Davutoğlu’nu ve şimdi de Amerika vasıtasıyla sizi kullanıyor!

Fetö’yle Davutoğlu’yla parçalayıp bitiremediğimiz Cumhuriyet’e inşallah son altın vuruşu çıplak ayak şehir şehir dolaşan eski ermişler gibi sizlerle yapacağız!

Sevgili Afganlılar açlık çekmek yemeden içmeden kesilmek biz de bir ‘sufilik’ geleneğidir.

Yani açlık bir yoksulluk değil aksine tasavvufun ve tarikatlarımızın kökenidir. Ünlü dehamız İslamcı yazaramız Yusuf Kaplan’ın da dediği gibi yoksulluk kapitalizmin uydurmasıdır!

Bu yüzden Sufilik aşırı zengin Abbasi sultanlarına karşı bir tepki olarak Abbasi döneminde ortaya çıkmıştır.

Aynı şekilde Roma İmparatorluğu’nun ihtişam döneminde de Roma israf ve zenginliğine karşı dominiken ve fransisken tarikatları doğup Roma’yı yıkıp Kutsal Roma’yı kurmuştu.

Ancak yıllar sonra fakir dilenci tarikatlar dünyanın en zengin bugünkü Vatikan’ı oldular.

Ve yıllar sonra dünün dilenci dervişleri bugün Türkiye’nin en zengin holdingleri oldular ve Kutsal Türkiye Cumhuriyeti’ni sayenizde kuruvereceğiz inşallah!

Yani ben nereye düştüm diye üzülme .ötünle kuymağa kokain tarlasına düştün en az üç gün açlık çekersin.

Dünyada en çok hadis uyduran sufiler-tarikatlardır güzel kardeşim boş durma sen de ‘uydur’ bir şeyler!

Dünyada şeyhlere saraylara sultanlara en çok yağ çeken köpek olan tarikatlarımızdır sen de eşeklik etme yalap şalap yalan dur biraz!

Sevgili Afganlılar dalga geçmiyorum burada İslam dünyasının en büyük dini sorunu karşısında ümmeti gafletten kurtarıyorum.

Bakın peygamberlik sona erdi bu yüzden İslamcı iktidarımız peygamberliğin yerini alacak gavslar kutuplar evliyalar için çoktan yirmi yıldır harekete geçti.

Suriyelileri Afganlıları Somalileri Türkiye’ye taşımamızın sebebi ‘evliya’ holdinglerimizi ayakta tutacak yeni evliyalar kitlesini nesilden nesile kavimden kavime sürekliliğini kılabilmektir.

Yoksa Atatürk öldüğünde cumhuriyetin bitmesi gibi reisimiz öldüğünde de ümmetimizin evliyalar çağı sona erir ki Allah korusun aynı gaflete bu sefer biz düşeriz!

Sevgili Afganlılar sahilsiz denizsiz dağ başlarından kalkıp te Türkiye’ye kadar geldiniz.

Bu topraklarda da sahilsiz denizsiz dipsiz dangalak derya kuzusu liberaller solcular ve İslamcılarla aynı sofralar aynı yalılar aynı meyhaneler aynı malikanelerde kardeş kardeş birlikte yiyip içecek yaşıyacaksınız!

Başınızı eğmeyin sağlam durun arkanızda koca Amerika Amerika’ya çalışıp da karşılığını almayan mı var sufiler tarikatlar Fetöler AKP liberaller güya solcu yapılar hepinizi bu topraklarda yepyeni bir gelecek bekliyor! Olimpiyat halkaları gibi liberaller Somalililer Afganlılar Nagehanlar alayınızı iç içe aynı istikbal içinde görmek memleketimiz ve insanlık için büyük gurur!

Öncelikle niye bu topraklara kaçıp geldiniz derlerse bizim oralarda demokrasi yoktu burada demokrasi olduğunu öğrenip geldik deyin.

O kadar yolu niye geldiniz derlerse bizim oralarda özgürlük yoktu burada özgürlük olduğunu öğrendik geldik dersiniz.

Sevgili Afganlılar!

Kuzey Suriye’de ve Dedeağaç’taki Amerika’nın yüz bin tankı sizin demokratik haklarınızı korumak için sınırda nöbet bekliyor!

Evliyamızın da dediği gibi ‘velilik gizlidir’ ki çağımızın evliyası Amerika’dır ancak Fetö ve liberaller gibi veliliğinizi açığa vurup puan kaybetmeyin!

Tanrı’nın fani hali Amerika güvencesiyle bu topraklarda baki kalın!

Afganlı kardeşlerim geldiğiniz bu ülkede köprülere barajlara fabrikalara yollara holdinglere gökdelenlere bakıp bakıp iç geçirmeyin zenginin malıyla çenenizi yormayın…

Sizinle bin yıl önce aynı topraklardan gelmiş Kalendiri dervişleri gibi kazıyın kelleyi çıkartın zuladan esrarı… Yolda izle şöyle üç beş gün su satın çorba için dilenin takılın…

Hayırlısıyla Karadeniz ve Ege’de petrol akmaya başlasın…

Dünyada en çok ülkeye seyahet eden Reisimizdi neden? Çünkü reisimiz ülke ülke ‘ulus’ baktı. Hintliler çok pis dedi Avustralyalılar çok uzak beğenmedi Maldivler çıplak dinimize uygun değil beğenmedi ve sonunda ruhuna kanına en uygun ulus olarak siz Afganlıları ve Suriyelileri ve Afrikalıları seçti.

Reisimizin seçip oluşturduğu bu ulus müjdelenmiş ulustur! Ve bütün dünya bu yeni ulus’un yeni adı ne olacak diye merak ediyor! Müjdeyi abdulkadir Selvi bugünkü yazısında verdi: Cennetiye!

Ancak bu iddia doğru değil dikkat edin neden reisimiz dünyanın en mağdur uluslarını seçti? O halde en uygun isim: ‘mağduristan!’

LİNK : https://www.veryansintv.com/sevgili-afgan-ulusu

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s