DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’NUN VERDİĞİ BİLGİLER İLE İSTANBUL’DA 2 UYUŞTUR UCU ŞEBEKESİ ÇÖKERTİLDİ. İŞTE YAZIŞMALAR !!!!!


Değerli Yurtseverler,

Bildiğiniz gibi 2002 yılından bu yana bloglarımıza ve web sitemize, yurtsever üyelerimizden gönderilen katalog suçlara dair bilgi ve belge geliyor. Biz de gelen bu onlarca bilgi ve belgeyi tasnif ediyor ve ilgi ve yetki alanlarına göre MİT BAŞKANLIĞI’na, JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI’na ve EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ne iletiyoruz. Bu resmi kurumlarımızda tarafımızdan gelen bilgi ve belgelerle uyuşturucu şebekelerine, terör yuvalarına, organize mafyaya ve sair suç odağına operasyonlar düzenliyor. Bu kapsamda bakıldığında orta halli bir ilin Emniyet teşkilatının istihbarat servisi gibi çalıştığımızı söyleyebilirim. Buda bizi daha da çok teşvik ediyor. Çünkü verilen bilgilerin doğru çıkması ve bunların operasyona dönüştürülmesi bizleri ekip olarak inanılmaz motive ediyor. Ülkemizin refahına ve huzuruna karınca kararınca katkıda bulunabiliyorsak bu en başta kıymetli yurtsever kardeşlerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ile oluyor, başarılıyor. Hepsine ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi olarak ayrı ayrı teşekkür ederiz.

İşte kıymetli yurtsever kardeşlerimizin gönderdiği bilgi ve belgelerin ne kadar önemli olduğunu bariz bir şekilde delilleri ile göstermek için aşağıda Jandarma Genel Komutanlığı’mızdan gelen 2 e-posta mesajını dikkatinize sunuyoruz.

İlk mesaj H.E. (İstihbarat görevlisi olduğu için ismi gizlenmiştir) adlı subayımızdan gönderilen 25 Ekim 2021 tarihli yazı.

Yazıyı olduğu şekli ile aşağıda dikkatinize sunuyoruz. Yazıda özetle “Avcılar semti’nde (İstanbul) -İstanbul’da bir takım kişilerin çete kurmak suretiyle yüklü miktarda uyuşturucu madde satarak suç işlediği iddia edilmektedir konulu 27 Eylül 2021 tarihli E-posta başvurunuz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca 04 Ekim 2021 tarihinde alınmıştır. Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili olarak İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırmada; bahse konu hususların Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesi dahilinde kaldığı tespit edilmiş, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmede başvurunuzla ilgili yasal sürecin başlatıldığı bilgisi alınmıştır.” Deniyor.

YAZININ ORİJİNAL HALİ AŞAĞIDA

Sayın: Erkut ERSOY

Avcılar-İstanbul’da bir takım kişilerin çete kurmak suretiyle yüklü miktarda uyuşturucu madde satarak suç işlediği iddia edilmektedir konulu 27 Eylül 2021 tarihli E-posta başvurunuz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca 04 Ekim 2021 tarihinde alınmıştır.

Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili olarak İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırmada; bahse konu hususların Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesi dahilinde kaldığı tespit edilmiş, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmede başvurunuzla ilgili yasal sürecin başlatıldığı bilgisi alınmıştır.

Jandarma Teşkilâtı olarak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilme gayret ve çabası içinde bulunduğumuzu, ihtiyacınız halinde 112 Acil Çağrı Merkezi aracılığı ile bizlere ulaşabileceğinizi bilginize sunar, bu vesileyle yaşam boyu sağlık, mutluluk ve esenlik dileriz.

Bilgilerinize rica ederim.

GÖNDERİLEN MESAJIN EKRAN ÇIKTISI AŞAĞIDA (Yazıda mesajı gönderen subayın e-posta adresi güvenlik nedeniyle gizlenmiştir) Gönderim Saati : 15:52

İkinci mesaj yine H.E. (İstihbarat görevlisi olduğu için ismi gizlenmiştir) adlı subayımızdan gönderilen 25 Ekim 2021 tarihli yazı.

Yazıyı olduğu şekli ile aşağıda dikkatinize sunuyoruz. Yazıda özetle “Fikirtepe ve Haspaşa (İstanbul) merkezli çalışan bir çetenin organize bir şekilde yüklü miktarda uyuşturucu madde satarak suç işlediği iddialarını içeren 02 Ekim 2021 tarihli E-posta başvurunuz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca 11 Ekim 2021 tarihinde alınmıştır. Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili olarak İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırmada; Fikirtepe ve Hasanpaşa semtlerinin Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesi dahilinde kaldığı tespit edilmiş, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmede başvurunuzla ilgili yasal sürecin başlatıldığı bilgisi alınmıştır.“ deniyor.

Deniyor.

YAZININ ORİJİNAL HALİ AŞAĞIDA

Sayın: Erkut ERSOY

Fikirtepe ve Haspaşa (İstanbul) merkezli çalışan bir çetenin organize bir şekilde yüklü miktarda uyuşturucu madde satarak suç işlediği iddialarını içeren 02 Ekim 2021 tarihli E-posta başvurunuz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca 11 Ekim 2021 tarihinde alınmıştır.

Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili olarak İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırmada; Fikirtepe ve Hasanpaşa semtlerinin Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesi dahilinde kaldığı tespit edilmiş, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmede başvurunuzla ilgili yasal sürecin başlatıldığı bilgisi alınmıştır.

Jandarma Teşkilâtı olarak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilme gayret ve çabası içinde bulunduğumuzu, ihtiyacınız halinde 112 Acil Çağrı Merkezi aracılığı ile bizlere ulaşabileceğinizi bilginize sunar, bu vesileyle yaşam boyu sağlık, mutluluk ve esenlik dileriz.

Bilgilerinize rica ederim.

GÖNDERİLEN MESAJIN EKRAN ÇIKTISI AŞAĞIDA (Yazıda mesajı gönderen subayın e-posta adresi güvenlik nedeniyle gizlenmiştir) Gönderim Saati : 15:50

Değerli Yurtseverler,

Görüleceği gibi tartışmaya mahal yok. Herşey ortada. Tarafımıza gelen en küçük bir bilgi kırıntısını bile değerlendiriyoruz. Bu nedenle lütfen sizler de bize KATALOG SUÇ’lar ile ilgili bilgi ve belge göndermeye devam edin.

Önemli Not : Sayın Basın mensupları arasından bu yazışmaların orijinal halini görmek isteyen olursa orijinal versiyonu ivedi olarak ilgili makamlara iletilecektir.

UNUTMAYIN !!!

BU VATAN BİZİM VE GİDECEK BAŞKA VATANIMIZ YOK !!!!! BATARSAK BERABER BATARIZ, ÇIKARSAK BERABER ÇIKARIZ !!!!

Bize inanmaya ve güvenmeye devam edin. Sizi mahcup etmeyiz.

Saygılarımızla,

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.net

www.ozelburoistihbarat.com

www.mit.ist

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s