DUYURU : YURTİÇİNDEN ERİŞİME KAPATILAN WEB SİTELERİMİZE NASIL ERİŞİM SAĞLARSIN IZ ??? /// BU KONUDAKİ ÖNERİLERİMİZ AŞAĞIDADIR !!!!


Değerli Yurtseverler Merhaba,

Bildiğiniz üzere ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU, Kemalist çizgide yayın yapan bir AÇIK İSTİHBARAT PLATFORMUDUR. Yöneticilerinin tamamı Kemalist’lerden oluşmaktadır. Ancak üyeleri arasında şu anda Türkiye’de faal olan tüm siyasi partilerin seçmenleri mevcuttur diyebiliriz. ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU siyasi partilerden bağımsız olarak yayın yapan, tüm siyasi partilere eşit mesafede duran bir bilgi ve açık istihbarat platformudur şeklinde grubumuzu tarif edebiliriz.

Hal böyle olunca bizde yediğimiz ekmeğin, içtiğimiz suyun gereği olarak ülkemizi ilgilendiren milli sorunlar hakkında web ve diğer ortamlarda araştırma yapıyor, bulgularını da resmi kurumlar ve kamuoyu ile paylaşıyoruz. Aynı zamanda iktidar partisinin icraatlerini yakından izleyerek olası yolsuzluk ve usulsüzlük dosyaları hakkında da kamuoyu ve üyelerine bilgi veriyoruz.

Ancak şu unutulmasın !!!

Bahsettiğimiz yolsuzluk ve usulsüzlük dosyaları hali hazırda “İDDİA” statüsündedir. Yani kesinlik kazanmamıştır. Bizde bu durumun farkında yöneticiler olarak bu durumu sitemizde “GRUPLA İLGİLİ YASAL HATIRLTMALAR VE GRUP KURALLARI” bölümünde ayrıntıları ile açıkladık. Sizlerde bu durumu göz önüne alarak ilgili paylaşımları incelersiniz. Amacımız her zaman olduğu gibi ÜZÜM YEMEKTİR. Bağcı ile işimiz olmaz. Böyle biline !!

Değerli Yurtseverler,

Yakın zamanda grubumuzu ilgilendiren önemli bir gelişme oldu. O da şöyle.

Nedenini anlayamadığımız bir şekilde Ankara 6. Sulh Ceza Mahkemesi verdiği bir karar ile 04 Kasım 2021 tarihinde www.ozelburoistihbarat.net, www.ozelburoistihbarat.com ve www.mitist sitelerimiz erişime kapatıldı. Dediğim gibi neden kapatıldığı konusunda henüz bir bilgimiz yok. Pazartesi günü kararın dosyasını aldığımızda sebebini öğreneceğiz. Eğer sitelerimizin tasarımsal bir sıkıntısı varsa, yani kullandığımız grup logosu yada site içinde bulunan Türk bayrağı gibi objelerden bir sıkıntı çıkmışsa hiç sorun değil siteden kaldırıp daha uygun objeler koyabiliriz. Yada farkında olmadan yasadışı bir içerik paylaşmışsak o da sorun değil, hangileri yasadışı ise yayından kaldırıveririz olur biter.

Daha sonra www.ozelburo.com domain adresi üzerinde yeni bir tasarımla yayınlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.

Benim tahminime göre 03.11.2021 tarihinde paylaştığımız AK PARTİ ile ilgili birkaç yolsuzluk ve usulsüzlük dosyası hükümet nezdinde kızgınlık veya öfke yaratmış olabilir. Bunun üzerine yargı erkini devreye sokmuş olabilirler. Bu kesin böyledir demiyorum ama bu da bir ihtimal tabi. Pazartesi günü bir aksilik olmaz ise öğreneceğiz.

Değerli Yurtseverler,

Şimdi gelelim yasal engelden dolayı giremediğiniz www.ozelburoistihbarat.net, www.ozelburoistihbarat.com ve www.mitist sitelerimize nasıl gireceğinize.

Yurtsever kardeşlerimiz piyasada onlarca farklı versiyonu olan VPN programlarını ister ÜCRETSİZ isterse LİSANSLI (ÜCRETLİ) bir şekilde satın alıp telefonları ve PC’lerine kurarlarsa, bu programlar ile rahatça sitelerimize girebilirler. “Ben bu işlerden pek anlamam, teknoloji ile aram yok” diyorsanız o zaman size önerimiz; www.yasakl.net sitesi üzerinden sitelere erişmektir. Her iki şekilde de sitelere ful erişim sağlayabilirsiniz. Eğer bu konuda zorluk yaşarsanız çekinmeden lütfen bizi arayın.

Değerli Yurtseverler,

Bugüne kadar başardıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. Bizi tanımayanlar neler başardığımızı merak ediyorlarsa VPN aracılığı ile www.ozelburoistihbarat.com sitesinde bulunan Hakkımızda ve DUYURU bölümlerini inceleyebilirler.

Bizi izlemeye devam edin.

Misyonumuz “BİLGİLİ TOPLUM, GÜÇLÜ TÜRKİYE”

Saygılarımızla;

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s