DUYURU : ÖZEL BÜRO GRUBU LOGOLU ÜYE KARTI, Anahtarlık ve Rozet ürünlerimiz tüm üyelerimizin di kkatine sunuldu /// YENİ TASARIMLA beraber talepler alınmaya devam ediyor !!!!


Değerli Yurtseverler,

Grubumuzu özverili şekilde takip edebilen tüm üyelerimize tekraren teşekkür ederiz. Bizi takip edip destek verdiğiniz müddetçe bilginin en kapsamlısını, en ilgincini, en doğrusunu ve en önemlisini sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreç için de desteğinize şimdiden müteşekkiriz. Yıllardır basın yayın sektörü içinde olarak şu ana kadar paylaşımlarımızla gündemi yakından takip ettik ve size ulaştırdık. Hatamız olduysa affola.

ÖZEL BÜRO GRUBU Türkiye’nin en büyük, en kapsamlı yayını yapan İstihbarat ve Güvenlik Grubu’dur. Ve sizler de resmi üye olarak bu haklı gururu yaşayın ve bundan sonra da bizi takibe devam edin.

İstiyoruz ki bizlerin bu çabası ve sizlerin gösterdiğiniz ilgi ve alaka kalıcı olsun ve hep hatırlansın. Bu sebeple sizlerin bizi ileride de hatırlaması için ÜYELİK KİMLİK KARTI projemizi başlattık. Şu anda devam ediyor. Bu kimlik kartı ile sayıları yüzbinlere varan ÖZEL BÜRO GRUBU’nun resmi ve asli bir üyesi olacaksınız ve ÖZEL BÜRO GRUBU’nun tüm avantajlarından istifade edeceksiniz. Resmi üye olabilmeniz için resmi bir üyelik kartınızın olması gerekiyor.

Resmi üye olmak isteyenler sadece 150 TL bedel ile ÜYELİK KİMLİK KARTI’nı temin edebilirler.

ÜYE KİMLİK KARTI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

1. ÜYE KİMLİK KARTI resmi bir kimlik değildir. Resmi işlemlerde kullanılamaz. Sadece ÖZEL BÜRO GRUBU faaliyetlerinde geçerlidir ve kartın arka yüzünde açık olarak "RESMİ BELGE DEĞİLDİR", “İLGİ VE YETKİ ALANI İNTERNETTİR”, “SAHADA GÖREVİ YOKTUR”, “PARA İLE SATILMAZ” şeklinde kartın yasadışı kullanılamayacağı açık olarak belirtilmektedir. İnternet Grubu ÜYE Kartı olduğu için herhangi bir resmi kuruma bildirim yapmanıza da gerek yoktur.

2. ÜYE KİMLİK KARTI baskı işleminden sonra para ile satılamaz. Sadece sahibi kullanabilir, devredilemez.

3. Her bir üyemiz sadece 2 adet üyelik kimlik kartı edinebilir. 1 asıl 1 yedek.

4. Anahtarlık ve Rozetlerimizde sınır yoktur.

6. Kimlik kartı için verdiğiniz bilgilerin geçersiz olması durumunda kimlik kartı iptal edilir ve üyenin üyeliğine son verilir.

7. Üye Kimlik Kartının kaybedilmesi halinde 5 yıl süre ile yeni kimlik kartı verilmez. Ancak geçerli mazeret olması halinde verilebilir.

8. Üye Kimlik Kartının arka yüzünde ÖZEL BÜRO GRUBU web siteleri, Sosyal Medya hesap bilgileri yer alır.

9. Kimlik kartı için verdiğiniz tüm bilgiler gizlilik içinde saklanır, 3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

10. ÜYE KİMLİK KARTI, Anahtarlık ve Rozetlerimizde tasarımı önceden bilgi verilmeksizin Yönetim tarafından tasarımı değiştirilebilir.

11. Tasarımlarda özgün hali haricinde değişiklik yapılmaz. Tasarımın içeriğine müdahale edilemez, ve değişiklik talepleri reddedilir. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Bu durumu önemle dikkatinize sunarız.

12. ÖZEL BÜRO GRUBU’nun web sitelerini, bloglarını ve sosyal medya hesaplarını takip edebilmek için ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI almanıza gerek yoktur. İnternet bağlantınız var ise SADE ÜYE olarak ta grubumuzu takip edebilirsiniz. RESMİ ÜYE olmanız size sadece grup ile ilgili konularda bazı avantajlar sağlar. O avantajları aşağıda görebilirsiniz.

Peki ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI ALMANIN NE GİBİ BİR AVANTAJI OLUYOR ???

13. Üye Kimlik Kartı sahipleri ÖZEL BÜRO GRUBU web sitesinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında RESMİ YAZAR olarak yazılarını veya videolarını ücretsiz olarak paylaşabilir. Böylece kapsama alanı 150,000 üyeye ulaşan dev bir kitleye ÜCRETSİZ bir şekilde sesinizi duyurmuş olursunuz.

14. Üye Kimlik Kartı sahipler gerekli kriterlere sahip olmaları halinde ÖZEL BÜRO GRUBU ekibi içerisine öncelikle katılabilir.

15. ÖZEL BÜRO GRUBU’nun zaman zaman düzenlediği YAZILIM KAMPANYALARI’ndan Resmi Üye olanlar yararlanabilir. Bunun için www.teknolojivearastirma.blogspot.com.tr adresini inceleyebilir. Böylelikle piyasada ücretle satılan onlarca yazılımı FUL LİSANS olarak kullanabilirler.

ÜYE KİMLİK KARTI için aşağıdaki bilgiler gerekli.

TC KİMLİK NO :

AD SOYAD :

CEP TEL NO :

E-POSTA ADRESİ :

DOĞUM TARİHİ :

KARGO (EV) ADRESİ :

 • BİR DE VESİKALIK FOTOĞRAF GEREKİYOR.
 • AYRICA BİR DE ÜYE KİMLİK KARTI BASKI BEDELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ HESABA 150 TL EFT YAPMANIZ GEREKİYOR. ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına) MOBİL UYGULAMANIZDA FAST UYGULAMASI VARSA 7/24 365 GÜN HAFTA SONU VE GECE DAHİL İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.
 • KARTLARINIZI TESLİM ALDIĞINIZDA İLK FIRSATTA KARTLARINIZI PVC İLE KAPLATIN. BÖYLECE YIPRANMALARA, KIRILMALARA KARŞI DAHA DAYANIKLI OLUR.
 • KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR. KARGONUZ BİR ŞEKİLDE İADE OLURSA İADE BEDELİ OLAN TUTARI ÖDEMENİZ GEREKİR. BU NEDENLE DOĞRU VE GEÇERLİ BİR KARGO ADRESİ VERMENİZDE BÜYÜK YARAR BULUNUYOR. ÖDEME İŞLEMİNDEN SONRA KARTINIZ, PLAKETİNİZ YADA TESPİHİNİZ TEKRAR KARGOLANIR.
 • KAPIDA ÖDEME YADA KREDİ KARTI İLE ÖDEME GİBİ SEÇENEKLERİMİZ YOKTUR. KART BASKI BEDELİ TARAFIMIZA AİT İBAN NUMARASINA EFT YADA HAVALE İLE GÖNDERİLİR. ÖDEME KONTROLÜNDEN SONRA DA KART BASILARAK KARGOLANIR.
 • VERESİYEMİZ YOKTUR. LÜTFEN TALEP ETMEYİNİZ.

ÜYELİK KİMLİK KARTI talep edenler lütfen 1 adet yüzü açık gösteren tıraşlı (beyler için tercihen) – makyajlı (hanımlar için tercihen) VESİKALIK FOTOĞRAF, TC KİMLİK NO, İSİM SOYAD, DOĞUM TARİHİ, E-POSTA, UYRUK, CEP TEL NO ve AÇIK ADRES bilgilerini ozel-buro adresimize iletsinler. ÜYE KİMLİK KARTLARI’nı ivedi olarak imal edip ileteceğiz. Vesikalık Fotoğraf gönderilmemesi halinde kimlik kartı fotoğrafsız olarak bastırılacaktır.

Değerli Yurtseverler, biz tüm gerçek yurtsever kardeşlerimize güveniyoruz ancak grubumuzun kalabalık bir takipçi portföyü var ve bu kadar kalabalık içinde % 1 bile olsa mutlaka art niyetli kişiler olabilir. İşte bu olasılık % 1 bile olsa bu konuda gerekli tedbiri almamız gerekir ve bizde aldık. ÜYE KARTLARI’nın üzerine gerekli ifadeleri koyduk. Özel Büro Grubu bir İNTERNET BİLGİ VE AÇIK İSTİHBARAT PLATFORMUDUR. Resmi kurumlar, vakıf, dernek yada siyasi partilerle ORGANİK bir bağı yoktur. Bunun böyle bilinmesini isteriz.

Şimdi yeni projemiz olan ÖZEL BÜRO GRUBU LOGO’lu anahtarlık ve ROZET’e sıra geldi..

Anahtarlığınızı hususi otonuzda, rozetlerinizi ise şık bir takım elbiseniz üzerinde yada gündelik kıyafetinizle kullanabilirsiniz.

Talepleri almaya başladık. Anahtarlık ve Rozet için baskı bedeli sadece 100 TL’dir. Üye kartı ile beraber alacaksanız ödeyeceğiniz baskı bedeli 250 TL’dir.

Önemli Not :

 1. Üye kimlik kartları ve anahtarlık-rozetlerimiz 5 yıl boyunca yenilenmeyeceği için kayıp, yıpranma gibi durumlar için 2’şer adet basılacaktır. Bu durumda baskı bedeli 100 TL olacaktır.
 1. Üye Kimlik Kartının, anahtarlık ve rozetlerin tasarımı üzerinde ekibimiz halen çalışmayı bitirdi ve son tasarım yukarıdaki gibidir.
 2. Anahtarlık ve Rozetlerin maliyetinin düşük olması için belirli bir talep seviyesine erişince bastırılacaktır. 100 adet olduğunda toplu baskı yapılacak ve toplu olarak kargoya verilecektir. Bu nedenle bir süre bekleme süresi bulunuyor.
 3. Anahtarlık, Rozet ve Kimlik kartı bedelini aşağıdaki hesabımıza EFT olarak İBAN NO üzerinden gönderebilirsiniz. EFT işleminden sonra lütfen tarafımıza bilgi veriniz.
 4. ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTLARI, Anahtarlık ve Rozetlerimiz üyelerle ekip arasında sıcak bir iletişimin kurulması ve ileride tebessümle hatırlanacak bir hatıra olması için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Yukarıda da belirtildiği üzere ÜYE KİMLİK KARTLARI’mızın RESMİ BİR GEÇERLİLİĞİ YOKTUR. Amacı dışında kullanılacağını sanmıyoruz ama ola ki böyle bir durumda sorumluları tespit edip Cumhuriyet Savcılığına bildireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Bu nedenle ÜYE KİMLİK KARTLARI’nı lütfen amacı dışında kullanmayınız.

Bilginize sunulur.

ÖZEL BÜRO GRUBU

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s