DUYURU : 2022 YILINA GİRERKEN YURTSEVER ÖZEL BÜRO GRUBU’NUN PROJELERİ /// TALEPLER ALINMAYA DEVAM EDİYOR ! !!


Değerli Yurtseverler,

Biliyorsunuz, grubumuz 2002 yılından bu yana türlü türlü engellemelere rağmen dimdik ayakta ve “BİLGİLİ TOPLUM, GÜÇLÜ TÜRKİYE” misyonuna harfiyen uyarak değerli yurtseverlerimizi en kapsamlı, en ilginç ve en doğru bilgilerle aydınlatıyor ve üzerimize düşen vatansever sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyor. Allahın izni ile de sağlık, sıhhatimiz ve bütçemiz elverdiği sürece de bu misyonumuzu yerine getireceğiz. Bu süreçte sırf muhalif konulardaki paylaşımlarımız nedeni ile iktidar partisi tarafından 12 adet bloğumuz, 4 adet twitter hesabımız, 2 adet te web sitemiz mahkeme kararı ile yurt içinden erişime kapatıldı. Ama vazgeçtik mi ? Hayır !!!! Yıldık mı ? Asla ! Bu bedende bu nefes durduğu müddetçe her nasıl engellenmek istenirse istensin bu grup ve bu misyonumuz devam edecek. Yeter ki sürekli artan maliyetler yüzünden artan bu pahalılık ile mücadele edebilecek gelire sahip olalım.

İşte tam da bu nedenle artan pahalılık ile mücadele ve grup bütçesine destek için bazı projeler başlattık;

  1. ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI PROJESİ’ni başlattık.

İsteyen değerli yurtsever üyelerimize sadece 150 TL’lik baskı bedeli ile gönderebiliyoruz. ÜYE KİMLİK KARTI alan üyeler de sade üye sıfatından RESMİ ÜYE sıfatına yükseliyorlar. Resmi üye olanlar ise grup içerisinde zaman zaman yapılan YAZILIM KAMPANYALARI’ndan ücretsiz olarak istifade edebiliyor ve piyasada yüzlerce dolara satılan yazılımları ücretsiz bir şekilde ful lisanslı edinebiliyorlar. Aynı şekilde resmi üye sıfatı kazanan üyemiz diyelim ki sosyal medyada yayınlanması için 1 adet makale yazdı veya video çekti ise bu makale veya videoyu ücretsiz şekilde ÖZEL BÜRO GRUBU SOSYAL MEDYASINDA, SİTE VE BLOGLARINDA YAYINLAYABİLİYORUZ. Aynı şekilde resmi üye olanlar ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ içine öncelikli olarak katılabilirler. Resmi üye olanların bu tür avantajları bulunuyor.

  1. ÖZEL BÜRO GRUBU PLAKET PROJESİ’ni başlattık.

Dileyen yurtsever üyelerimiz arzu ederlerse sadece 250 TL bedel ile ÖZEL BÜRO GRUIBU LOGOLU dekoratif bir plaketi edinebilir. Bir hatıra ürünüdür. İleride salonunuzdaki masanın üzerinde bu plaketi şık bir şekilde muhafaza edebilir ve 150,000 yurtseveri aşan kapasitesiyle ÖZEL BÜRO GRUBU’na resmi üye olmanın haklı gururunu yaşayabilirsiniz.

  1. ÖZEL BÜRO GRUBU LOGOLU TESPİH PROJESİ’ni başlattık.

Dileyen yurtsever üyelerimiz arzu ederlerse sadece 300 TL bedel ile ÖZEL BÜRO GRUIBU LOGOLU TESPİHİ edinebilir. Şık bir üründür. Değerli metaller olan gümüş ve kehribar karışımından imal edilmiştir. Tespihsever yurtseverler için piyasada emsalleri 450-500 TL bandında satılırken tüm üyelerimiz edinebilsinler diye biz sadece 300 TL bedel ile satışa sunduk.

  1. ÖZEL BÜRO GRUBU LOGOLU 2022 yılı AJANDASI projesini başlattık.

Dileyen yurtsever üyelerimiz arzu ederlerse sadece 300 TL bedel ile ÖZEL BÜRO GRUIBU LOGOLU dekoratif bir 2022 Ajandası edinebilir. Lazer baskılı ve beyaz yakalı bir çalışanın tüm özel notlarını muhafaza edebileceği bir kalitede imal edilmiştir.

Arzu edenler lütfen erkut.ersoy yada + 90-539-570-2295 nolu hattımızdan iletişime geçebilirler.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı & ÖZEL BÜRO GRUBU

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s