İLLUMİNATİ DOSYASI /// AZİZ ÜSTEL : İlluminati oyun kağıtları


AZİZ ÜSTEL : İlluminati oyun kağıtları

17 Ocak 2022

Birileri 1995 yılında paravan bir şirket aracılığıyla, "ILLUMINATI CARD GAME" adlı bir oyun setini piyasaya sürdü!

Kağıtların üzerinde çeşitli çizimler, altında da o çizimlerle ilgili bilgiler yer alıyordu. Bu çizimlerde, İlluminati’nin dünyayı yönetmekte kullandığı yöntemler ve gelecekte yapacağı kimi eylemler yazılıydı.

İkiz Kulelerin Vurulması: Kartın başlığı ‘Terör Saldırısı’, üzerinde yazansa bu kartı bir şiddet çetesine +10 direnç vermek için kullanın. İkiz Kulelerin ABD tarafından yıkıldığı yönüne ciddi iddialar var. Bu saldırıyı İslamcı terörist(!) grupların gücünü göstererek, Ortadoğu’yu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için mi yapmıştır Amerika?

Endonezya Tsunami Felaketi: Endonezya’da 2010 yılında 7.7 şiddetinde bir depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. ‘Tsunami’ başlıklı kartta; ‘Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini yok etmek için kullanılır’ yazmakta.

Japonya Depremi: Japonya 2011 yılında büyük bir deprem felaketi yaşadı. Karttaki çizimde insanların çekik gözlü olması bir yana yıkılan saat kulesinde saat 11 ve 3 ‘ü gösteriyor. Depremin olduğu tarihse 11/03/2011.

Barack Obama’nın Seçilmesi: Bu kartta ABD Başkanı Barack Obama’yı görüyoruz. Eh ABD’deki bütün Başkanların şöyle ya da böyle Skull and Bones tarikatınca yetiştirildiğinden, 10-15 yıl sonra kimin Başkan olacağı belli!

Ekonomik Kriz: Kartlara göre 2010 yılında dünyayı sarsan bunalımı ABD çıkarmıştır. Burada iki adet kart görüyoruz: A. Pazar Manipülasyonu. B. Para Birimi Spekülasyonu.

Ortadoğu İsyanları: Destede konuyla ilgili iki kart var; Kartların birinde sokaklar ve klasik Arap evleri cayır cayır yanmakta. Kartta yazansa şu: Bu kartı bir ülkeyi denetim altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın. İkinci karttaysa askerlerin isyancılara saldırısını görüyoruz.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s