İRTİCA DOSYASI : Şimdi de bu yalana sarıldılar !!! İlahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu’ndan At atürk ve İnönü hakkında skandal sözler


Şimdi de bu yalana sarıldılar !!! İlahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu’ndan Atatürk ve İnönü hakkında skandal sözler

İlahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu, katıldığı programda Atatürk ve İnönü hakkında skandal ifadeler kullandı. Emine Şenlikoğlu, "Atatürk ve İnönü’nün milli eğitimimizi ABD’ye teslim ettiği anlaşma 2023’te doluyor" dedi.

İktidara verdiği destek ile bilinen İlahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu, "Atatürk ve İnönü’nün milli eğitimimizi ABD’ye teslim ettiği anlaşma 2023’te doluyor" şeklindeki skandal sözleri büyük tepki topladı.

Emine Şenlikoğlu’nun yerel Edessa TV’de geçen Aralık ayında yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu.

Şenlikoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk ve ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün, milli eğitimi 100 yıllık anlaşmayla ABD’ye verdiğini, anlaşmanın 2023’te biteceğini ileri sürdü.

Şenlikoğlu, "Milli Eğitim’de Amerika’nın pençeleri var. İstenilen dersler istenildiği gibi verilemiyor. 2023’te tamamlanıyor Atatürk’le İnönü’nün milli eğitimimizi Amerika’ya teslim ettiği anlaşma. 2023’te iktidara deist, ateist diye yoğun bir çalışma var. Bazıları uykuda, ama fırtına gibiler de var" diye konuştu.

Şenlikoğlu’nun sözlerine vatandaşlar sosyal medyada tepki gösterdi.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s