KİTAP TAVSİYESİ /// İSTİHBARATÇI & AKIL OYUNLARI KİTABI TÜM KİTAPÇILARDA !!!!! YAZAR : AYDIN B ENLİ


TAVSİYE KİTAP ADI : İstihbaratçı & Akıl Oyunları,

YAZARI : Aydın Benli

YAYINEVİ : VAVEYLA YAYINCILIK

"Devletleri akıl yönetir, devlet aklı istihbarattır."

İstihbarat teşkilatları, etkin ve güçlü olmayan devletlerin masada söz hakkı yoktur, hatta o masada sandalyeleri de yoktur. Eğer bir yerlerde bombalar patlamıyorsa, insanlar ölmüyorsa, kaos ve kargaşa yoksa bunun teminatı ve engelleyicisi Türk istihbaratıdır. “Peşinizdeyiz vesizi iyi tanıyoruz!”

Başlangıçta falcılık ve astrolojiye dayanan istihbarat; eski Türk devlet yapısı ve geleneği ile şekillenmeye başlamış, isim ve unvan değişiklikleriyle günümüze gelmiş, şu anki en güçlü ve başarılı İstihbarat sistemi ve birimlerinin son halini almıştır. Kahramanımız Özel Kuvvetler Subayı Fırtına Atakan, subaylıktan Türk istihbaratına geçişini, burada yurt içi ve yurt dışındaki çok gizli, önemli görevlere katılarak verdiği kahramanlık mücadelelerini ve Burcu Öğretmen’le olan büyük aşk hikâyesini anlatıyor. Burcu Öğretmen’e olan kalbindeki sevdası ile hain terör örgütlerine beslediği kin ve intikam ateşiyle tarih yazıyor. Bir sevdanın en masum halinin işlendiği, bir kalbe iki sevdanın sığdırıldığı mangal yürekli, kurt bakışlı, isimsiz kahramanın destanını anlatıyor.

İstihbaratçılarımız, daha önce duymadığınız, bilmediğiniz en gizli yöntemlerle teröristlerin içine sızarak yabancı devletlerin akıllarıyla oynuyor, bilginin kaynağına girerek değişik usul ve yöntemlerle bazen lokantada bulaşıkçı, bazen kâğıt toplayıcısı, kırmızı ışıkta cam silen dilenci kılığında karşımıza çıkıyorlar…

“Baktığınız her yerde biz varız, biz her yerdeyiz dosta da düşmana da nefesleri kadar yakınız, biz isimsizleriz…” “Vatan sağ olsun!”

KİTABI BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s