DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU OLARAK TÜM YURTSEVERLER İLE 08 MAYIS 2022 TARİHİNDE İSTANBUL’DA BULUŞUYORUZ !!!! (BAYRAMPAŞA LİONEL OTEL SAAT : 13:00-18:30)


Değerli Yurtseverler,

Toplantımız 08. Mayıs. 2022 tarihinde Pazar günü yapılacak. Toplantımız saat : 13:00’te başlayıp 18:30’da sonlanacak. 06 Mayıs Cuma günü mesai saati bitimine kadar katılımcı kayıtlarını alacağız. Mesai saati bitiminde katılım yeter sayımız sağlanırsa 08 Mayıs’ta toplantı gerçekleşecek. Eğer katılım sayımız yeterli olmaz ise bu durumda toplantıyı ileriki bir tarihe erteleyeceğiz. Ve bu tarih hakkında katılımcılara bilahare bilgi vereceğiz.

Toplantıya her biri birbirinden değerli uzman konuklarımız katılacak. İsteyen katılımcımız ülkemizi ilgilendiren önemli bir konuda sunum yapmak isterse buna imkan tanıyacağız. Bu nedenle kim sunum yada konuşma yapmak isterse 06 Mayıs Cuma gününe kadar sunum yapacağı konuyu ve istediği süreyi bildirsin lütfen.

Toplantı yapılacak otelin adres ve telefon bilgileri aşağıda. Toplantı öncesi oteli arayarak telefonunuza KONUM atılmasını talep edebilirsiniz. Yada adres ve tarif bilgisi alabilirsiniz. Otelin otoparkı park için müsait olomayabilir, bu nedenle lütfen toplantı öncesi oteli arayıp bilgi alınız.

Toplantımız 08 Mayıs 2022 Pazar günü Bayrampaşa LİONEL HOTEL’de (İstanbul) 13:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacaktır. (Toplantı yarım gündür.)

Önemli Not :

  1. Ancak, katılım durumuna bağlı olarak tarihi ve saati öne veya ileri alabiliriz. Kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir. Yeterli katılım olmaması halinde toplantı daha uygun bir tarihe ertelenecek ve katılımcılara bilahare iletilecektir. Eğer beklenenin çok üzerinde bir iştirak olması durumunda yine kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir.
  2. Ücret, 2 Mayıs tarihinden sonra toplanacaktır. 2 Mayıs tarihine kadar katılımını iptal etmek isteyenlere ücret tutarı iade edilecektir. 5 Mayıs 2022 tarihinden sonra Otele kesin rezervasyon ödemesi yapılacağından para iadesi yapılmayacaktır.
  3. Toplantıda kıyafet zorunluluğu yoktur. Ancak yazlık kıyafet, bermuda şort, sandalet, parmak arası terlik, tişört gibi kıyafetlerin tercih edilmemesini rica ederiz.
  4. Tüm katılımcıların tercihen toplantı başlama saati olan 13:00’dan 20 dakika öncesinde Otel’de olmaları rica olunur. Geç gelinmesi ve yada toplantıya katılınamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.
  5. Otopark ücreti ; Konaklama gerçekleştirecek olan misafirlerimiz için otelin otoparkı mevcut değildir. Ancak, çok yakın bir mesafede Belediyeye ait katlı otopark mevcuttur.
  6. Toplantıda söz almak veya herhangi bir konuda konuşmak yada bilgi vermek isterseniz lütfen konuşacağınız yada bilgi vereceğiniz konu ile ilgili yazılı dökümantasyonu ozel-buroadresimize gönderin. İncelendikten sonra onaylanıp onaylanmayacağı hususunda bilgilendirileceksiniz. Katılımcıların konuşma süresi maksimum 30 dakikadır. (15 dakika opsiyonlu)

Katılım ücreti kişibaşı 200 TL’dir. Misafir katılımcılar bu tutarı ödemeyecektir. (Bu tutar bize toplantı imkanı sunan Hotele verilecektir.)

Toplantıya katılmak isteyen yurtseverler ozel-buroadresimize yada 0539-570-2295 nolu telefonumuza isim-soyad ve cep telefonu numaralarını yazdırsınlar.

Bu kadar geniş ve nitelikli bir toplantı şu ana kadar yapılmadı. Değerli büyüklerimiz bu toplantıda ülkemizi ilgilendiren önemli konularda çok önemli açıklamalar yapacaklar.

Siz de gecikmeden kaydınızı yaptırın. Tüm yurtseverleri bekliyoruz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

LİONEL OTEL : Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cad. No. 84, Bayrampaşa / İSTANBUL

Tel. +90 212 467 20 00

E-POSTA : info

www.lionelhotel.com.tr I lionelhotelistanbul

Otel tarafından sunulan ikramlar

  1. • 1 kez Kahve Molası (Sandviç çeşitleri ve tatlı tuzlu kurabiyelerin bulunduğu mini coffee break)
  2. • Ücretsiz Teknik Ekipman Kullanımı (Barkovizyon, Perde, Mikrofon, Flipchart)
  3. • Kişi başı Toplantı set up (Kalem, Kağıt Seti)

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s