DUYURU : BEDENSEL ENGELLİ BİR KARDEŞİMİZ İÇİN GİYİM EŞYASI YARDIMI YAPMAK İSTERSEN İZ LÜTFEN OKUYUN /// TEŞEKKÜRLER


Değerli Takipçilerimiz;

Zaman zaman imkanımız ölçüsünde grup olarak engelli yada durumu müsait olmayan kardeşlerimize hem maddi, hem gıda, hem de giyim eşyası yardımı yapıyoruz.

Bir üyemiz vasıtasıyla aşağıda fotoğrafı bulunan Ayhan isimli bedensel engelli kardeşimizin giyim eşyası ihtiyacı olduğunu öğrendik. Ayhan kardeşimiz Düzce’de oturuyor ve geçimini bedensel engeline rağmen çarşı içinde selpak mendil satarak evinin geçimini sağlıyor.

Bu kardeşimize artık giymediğiniz giyim eşyalarını gönderme lütfunda bulunursanız inanın büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Giyim eşyası yardımı yapmak isteyenler ozel-buro adresimizle yada 0539-570-2295 nolu WHATSAPP hattımızla irtibat kurabilirlerse gönderim için adres bilgisi verebiliriz. Gelen eşyalar toplandıktan sonra kendisine teslim edeceğiz.

Ayhan kardeşimizin beden bilgilerini bilemiyoruz ama kendisi 1,55-1,60 cm boyunda, yaklaşık 50-55 kg civarında. Artık siz buna göre bedenini tahmin edebilirsiniz.

NOT : BİZ NAKDİ YARDIM KABUL ETMİYORUZ, ama maddi yardımda da bulunmak isterseniz Ayhan kardeşimizin cep telefonunu verebiliriz.

Şimdiden nazik yardımlarınız için Ayhan kardeşimiz adına şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunar, saygı ve sevgilerimizi arz ederiz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU YÖNETİMİ

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s