MİLLİ EMLAK DOSYASI : Atatürk Hava Limanı, Bill Gates’in Üssüne Çevrilmek(mi) İsteniyor !?


Atatürk Hava Limanı, Bill Gates’in Üssüne Çevrilmek(mi) İsteniyor !?

Atatürk Havalimanı, pandemiye yakın kapatılmıştı…

Yolculara kapatılan Atatürk Hava Limanı kargo uçaklarına hizmet etmeye devam etmesine karar verildi. Pandemi devam ederken bir pistinin sonuna hastane yapıldı. Sonra Paris İklim Anlaşması imzalandı. Şimdi ise Atatürk Hava limanının pistlerinin kaldırılıp Millet Bahçesine dönüştüreleceği açıklanmasıyla kamuoyunda oluşan tepkiler neticesinde ani bir kararla iki pistin kalabileceği açıklandı.

  • Bill Gates… Atatürk Hava limanı…
  • Atatürk Hava Limanında neler oluyor?
  • Neden bu konuya temas ediliyor? vb sorular gelebilir akıllara

Çünkü Atatürk Havalimanının bir süredir kargo uçağı görünümlü Chemtrails Uçakları tarafından kullanıldığından ve kalmasına karar verilen pistlerin de bu amaçla kullanılabilecek olmasından fena halde şüphelenmekteyiz.

Konuyu daha iyi anlayabilmek için chemtrails’in ne olduğunu izah edelim önce;

Chemtrail Teorisi ya da kimyasal püskürtme kuramı, yüksekten uçan uçakların semada uzun süre bıraktıkları izlerin gizli olarak planlanmış sinsi hedefler için kasten püskürtülen kimyevî veya biyolojik silah içeren madde olduğuna ilişkin teoridir. Bu teoriyi ortaya atanlar, normal jet uçaklaının duman izlerinin nispeten çabuk yok olduğunu, bu şekilde yok olmayan izlerinse ilave maddeleri içerdiğini iddia ederler.Bu görüşler, bazı bilimsel topluluklar tarafından reddedilmiş olsa da, sayılı bilim insanı konunun gerçekte var olduğunu yönünde uyarılar ve bilgilendirmelerde bulunmuştur.

Chemtrails ile insanları anormal meteorolojik olaylara maruz bırakıp, psikolojik olarak daha kontrol edilebilir hale getirmiş olabilirler. Gündemde yer alan bir çok haber ile halkımız “kuşa bak” taktiği ile oyalanırken arka planda gökyüzümüz neredeyse her gün Chemtrails Uçakları tarafından spreyleniyor olabilir.

Hepimiz kasten püskürtülen kimyevî veya biyolojik silah içeren maddeyi soluyor olabiliriz.

Güneş ışınlarındaki faydalı ışınlarının geçişini oluşan tabaka yüzünden engelleyerek halkımızın bağışıklığı düşürüyor olabilir. Bağışıklık düşüncede; halsizlik, baş ağrıları, kemik ağrılarına sebep olur.

Gerçekten de gökyüzümüze kimyasallar püskürtülüyorsa tıpkı arsenik zehirlenmesi gibi fiziksel, bilişsel etkilere sebep olacak sonuçları yavaş yavaş oluştur. Tüketilebilir su kaynaklarımız ve gıdalarımız üzerinde kalarak, kalıcı zararlara uzun süre devam eder ve yavaş yavaş ölürüz. Bizden sonra torunlarımız ve nesillerimiz ise hastalıklarla boğuşurlar Allah korusun.

Özellikle Türkiye üzerinde, diğer ülkelerden daha fazla püskürtme (spreyleme) yapılmasının sonucu bazı meteoroloji sayfaları durumun farkında olmalarına rağmen püskürtmelerin normal bir durum gibi lanse ediyor olmaları ise konu hakkında yeterince ikna edici bilgi vermiyorlar.

Sürekli gündemi meşgul eden konular olan yangınlar, felaketler, salgın tiyatrosu, maske, grafenli aşı, müsilaj, savaş, mülteci, sığınmacı vb. olurken gökyüzümüzde püskürtmeler devam ediyor. Bu da Chemtrails’in saçma bir komplo teorisi olmayabileceği savını doğruluyor sanki.

Özellikle İstanbul’un üzerine gökyüzünden nasıl püskürtmeler yapıldığı canlı canlı gözlemledikleri için bir çok insan durumun farkında. Farkında olanların sayısı için her geçen gün artmaktadır. Çektikleri gökyüzü fotoğraflarını sosyal ağlarda ve sosyal medya platformlarında paylaşıyor ve halkı uyarmaya ve dikkat çekmeye devam ediyorlar. Bu püskürtmeler, yolcu uçakları ile yapılmış olsa yolcular bunun farkına varacakları için püskürtmelerin kargo uçakları ile yapılma olasılıkları çok yüksek olduğunun farkında artık.

Peki bu kargo uçakları İstanbul’da nereye inerler ve kalkış yaparlar?

Atatürk hava limanından kalkış ve inişler gerçekleştiriliyor…

Atatürk Hava Limanı etrafında ikamet edenler şunları gözlemlediklerini ifade ediyorlar…
Dikkat çekici şekilde son bir senedir uçakların püskürtmelerinin (spreyleme) çok arttığını ve püskürtmenin (spreylemenin) güneşin doğmasına yakın başladığını ve akşam güneşin batmasına bir kaç saat kalaya kadar devam ettiğini ifade ediyorlar.

İstanbul’un şehir merkezinde ve çevresinde oturanlar;

Uçakların şehrin üzerinden geçerken bir şeyler boşalttığını/püskürttüğünü şehrin çıkışına doğru püskürtmenin birden bire durduğunu söylüyorlar. Dikkat çekici olan ise boşalttığı/püskürttüğü şeyin ise saatlerce havada kaldığını, ancak aynı anda farklı yöne doğru uçan diğer uçakların ise arkasındaki su buharının bir kaç dakikada yok olduğuna şahit olduklarını ifade ediyorlar.

Tüm bunlar Atatürk Havalimanının yolcular için kullanılmıyor olsa da püskürtme (spreyleme) yapan kargo uçakları tarafından kullanılabilecekleri şüphesini doğurmaktadır. Tabi bu uçakları kullanan pilotların ve uçakların hangi ülkeye, yerli ise hangi şirketlere ait olduğunu çok merak ediyoruz.

Olayların arkası mutlaka araştırılmalı…

Atatürk Hava limanının pistlerinin kaldırılıp Millet Bahçesine dönüştürüleceğinin açıklanması sonrasında oluşan tepkiler neticesinde, pistlerin kısmen kalması için gündem oluşturup bunu sağlayanların bir üst akıl ile bağlantıların olup olmadığı iyi ve derin araştırılmalıdır.

Belkide; Bill Gates’in üzerinde çalıştığı küresel iklim yalanıyla hayata geçirmeye çalıştığı Türkiye’nin üzerindeki güneşi karartma projesinin adım adım gerçekleşmesi için Atatürk Hava Limanını Bill Gates’in üssüne çevirilmesi için çalışan yerli ve milli görünümlü kriptolar bile çıkabilir altından…

Diyelim ki bunların hiçbiri gerçek değil;
O zaman neden farklı bir teknoloji geliştirmiyorlar da küresel iklim yalanıyla güneş ışığının insanlık için faydalı ışınlarının bloke edilecek olmasına göz yumuluyor !?

İnsani ve İslami olarak hem kendimizin hemde gelecekteki neslimizin sağlığı, geleceği ve ulusal güvenliği için bu hassas konuda Sayın Cumhurbaşkanımızı ve hükümetimizi uyarmak hepimizin vazifesidir.

Vesselam..

Sadi ÖZGÜL

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s