KAMPANYA : ATATÜRK’ÜMÜZE “PSİKOPAT VE SOYKIRIMCI” DİYEN BİR SÖZD E SANATÇIYA İSTANBUL’DA KONSER VERDİRECEKLER /// LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYIN !!!


Değerli Yurtseverler,

Bildiğiniz üzere ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU ülkemizi ilgilendiren tüm milli meselelerde çözüm arayan, elini çekinmeden taşın altına koyan, bu konuda her fikri ve düşünceyi detaylıca soruşturan bir YURTSEVER PLATFORMUDUR.

İşte şimdi de önemli bir milli meselemizde elini taşın altına koyarak siz değerli yurtseverleri ve kamuoyunu harekete geçmeye davet ediyor.

Değerli Yurtseverler,

9 Haziran’da Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi tarafından konser verdirmek üzere davet edilen ve konser bileti satılan Ara Malikian adlı SÖZDE Sanatçı 1915 olaylarının 105’inci yıldönümünde kendi Facebook sayfasında Türkleri Ermenilere soykırım yapmakla suçlayan bir metin paylaşmış ve Atatürk için de "soykırımcı, psikopat" ifadelerini kullanmıştır.

Buradan hareketle konunun önemine binaen ZORLU şirketinin almış olduğu bu karardan İVEDİ olarak vazgeçmesi gerekiyor. Eğer onlar bunu düşünemiyorsa bu takdirde ülkenin dinamik güçleri olarak bizler onları vazgeçirmeliyiz.

Altta ZORLU şirketinin e-posta adresi bulunuyor.

Sizlerden ricamız aşağıda bulunan yazılı metni bu e-posta hesabına göndermenizdir.

İstisnasız her yurtseverimiz bunu yaparsa gelecek on binlerce PROTESTO MESAJI’na karşılık olarak aldıkları bu yanlış kararı tekrar gözden geçireceklerdir diye umut ediyoruz. Eğer kararlarından dönmezlerse eğer bu ülkenin yüz karası ve hainleri olarak bilineceklerinden de kuşkumuz yoktur. Bu ayıpta onlara yeter.

Tüm yurtseverleri bu milli kampanyaya davet eder, daha aydınlık bir gelecek için tüm gücümüzle çalıştığımızın da bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla,

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU

SÖZDE SANATÇI ARA MALIKIAN

ZORLU ŞİRKETİ E-POSTA ADRESİ : info

ZORLU ŞİRKETİNE GÖNDERİLECEK YAZILI METİN AŞAĞIDA

ZORLU PSM Yetkililerine;

Siz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin imkanlarından yararlanarak faaliyet gösteren ve Türk kanunlarına ve Türk milletine karşı sorumluluk taşıyan bir kuruluşsunuz.

9 Haziran’da konser verdirmek üzere davet ettiğiniz ve konser biletini sattığınız Ara Malikian 1915 olaylarının 105’inci yıldönümünde kendi Facebook sayfasında Türkleri Ermenilere soykırım yapmakla suçlayan bir metin paylaşmış ve Atatürk için de "soykırımcı, psikopat" ifadelerini kullanmıştır. Videoya ve metnin özetine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

LİNK : https://news.am/eng/news/574400.html

Uluslararası insancıl hukukta en aşağılık eylem olarak nitelenen "soykırım" suçunu işlemekle Türk milletini itham eden ve Atatürk’e de hakaret ve iftirada bulunan bir kişinim soykırımla suçladığı Türk halkına Türkiye Cumhuriyeti topraklarında konser vermesi ve böyle bir konserin düzenlenmesi sizi rahatsız etmiyor mu?

Türk milletine, asil atalarına ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ve iftira eden bir kişiye konser verdirme kararından vaz geçmediğiniz takdirde ZORLU PSM ve arkasındaki medya ve şirketler Türk milletinin hafızasındaki yerini Türk milletine ve Atatürk’e hakaret eden kişilere konser verdiren kuruluşlar olarak alacak ve Türk milleti sizi asla affetmeyecektir.

ADINIZ VE SOYADINIZ

CEP TEL NO (İSTEĞE BAĞLI)

E-POSTA ADRESİNİZ (İSTEĞE BAĞLI)

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s