GÖÇMENLER DOSYASI : GERM Projesi; Stratejik Göç Mühendisliği Operasyonunun Neresinde!?


GERM Projesi; Stratejik Göç Mühendisliği Operasyonunun Neresinde !?

Ortadoğu’ya ve bölgemize; ‘Barış, demokrasi, özgürlük’ getireceğiz diyerek giren küresel elitler, GERM Projesiyle Türkiye Cumhuriyeti Devletine “sağlık, sıhhat” diyerek operasyona hazırlanıyorlar!

Küresel salgına ilgili öngörüleri ile gündemden hiç düşmeyen Bill Gates, dünyada pandemi tedbirleri gevşetilirken dikkat çeken son açıklamasında; “En kötüsünü henüz görmedik” diyerek plandemi süreci ve COVID-19’un bitmeyeceğini, daha da beterinin geleceğini ifade ediyor… [1]

İnsanlar Metaverse’ye göç etsin diye dünyayı yaşanmaz hâle getirene kadar durmayacaklar anlaşılan. Çin’de yaşananlar da test aşamasıydı zaten.

Yeni bir plandemi salgını senaryosunun oluşturulması hâlinde, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile 2 Mayıs 2017 tarihinde imzalanan antlaşmaya göre Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) İstanbul Ayrık Ofisi Türkiye Cumhuriyeti yasalarından bağımsız bir statüye sahip olduğundan Gates’in fonlayarak oluşturmaya hazırlandığı GERM müdahale ekibi, ülkemizde elini kolunu sallaya sallaya, yasalarımıza tabii olmadan, hesap dahi vermeden ‘küresel salgın’ argümanını öne sürerek insanımıza müdahale gerçekleştirebilecek.

Nedir GERM Müdahale Ekibi ?

Bill Gates; Notlarım adlı web sitesinde “GERM ile tanışın” (meet the germ team) alt başlıklı yazısında şöyle tarif ediyor.
“Bugün büyük bir salgına yanıt vermek için canla başla çalışan birçok kuruluş var. Tehlikeli bir salgına herhangi bir zamanda koordineli bir yanıt vermeye hazır kalıcı uzmanlardan kurulul organizasyonlara ihtiyacımız var. Sizlere “Küresel Salgın Müdahale ve Seferberlik Takımı GERM’i öneriyorum”

Gates GERM’i ve ilgilendiği alanları ise şöyle tarif ediyor.

“GERM ekibi, epidemiyoloji, genetik, veri sistemleri, diplomasi, hızlı yanıt, lojistik, bilgisayar modelleme, iletişim ve daha fazlası gibi geniş bir uzmanlık yelpazesine sahip dünyanın her yerinden insanlardan oluşacaktır. Sahada aktif olarak çalışmadıklarında, bazıları DSÖ’nün bölge ofislerinde ve Cenevre’deki genel merkezinde otursa da, çoğu ülkelerin halk sağlığı kurumlarını ana üs olarak adlandırır

Gates GERM ekibinin çalışma şeklini ise şöyle izah etmiş;

“Ekibin hastalık izleme uzmanları potansiyel salgınları arar. Birini tespit ettiğinde, GERM bir salgın ilan etme yeteneğine sahip olarak, müdahale için çok hızlı bir şekilde fonlar toplamak için ulusal hükümetlerle birlikte çalışacaktır. Ürün geliştirme uzmanları, hükümetlere ve şirketlere en yüksek öncelikli ilaçlar ve aşılar konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. Bilgisayar modellemesinden anlayan uzmanlar ile koordineli çalışacaktır. Ekip, kapanmaların nasıl ve ne zaman uygulanacağı ve maske gibi araçların kullanımının önerileceği gibi yanıtların oluşturulmasına ve koordine edilmesine yardımcı olacaktır…”

Gates açıkça yazdıklarına baktığımızda, yukarıda izah ettiğimiz argümanların “yetki alanına” girdiği öne sürülerek yerli işbirlikçileri ile operasyon gerçekleştirebilecek. DSÖ aracılığı ile önce olmayan salgınlar olduğunu ilan edilip, GERM gibi ekipleri müdahalede kullandıracaklar.

Bunlara bir bütün olarak baktığımızda;
Gözle görülemeyen virüslerin olduğunu iddia ederek hem başka insanları hemde kendi insanımızı ve topraklarımızı işgale hazırlanıyorlar diyebiliriz.

Devletimizi, Milletimizi Uyarıyoruz !!

Ortadoğu’ya ‘barış, demokrasi, özgürlük’ getireceğiz diyerek girerek operasyon çekenler, Türk milletine, ‘sağlık, sıhhat’ diyerek operasyona hazırlanıyorlar.

Olası bir yeni plandemi senaryosunun tutmaması hâlinde ise Metaverse ekosistemine dijital göç için diğer senaryoları ‘iklim kapanmaları’ olacaktır. İklim kapanmaları çerçevesinde ‘küresel iklim değişikliği‘ argümanı öne sürülerek, iklim puanlama sistemi, karbon vergisi ve kapanmalar gibi uygulamalar hayata geçirilecektir. Bunun zeminini de COVID-19 kapanmaları çerçevesinde ‘insanlar evde kalınca dünya tertemiz oldu, hava temizlendi’ algısı ile hazırlamışlardı zaten.

Yönetilen algı ‘küresel iklim değişikliğinin’ insanlar sebebiyle olduğu üzerinedir. Asıl küresel iklim değişikliği ise doğal bir süreçtir. Dünya belirli periyotlarla küresel ısınmaya, belirli periyotlarla küresel soğumaya gider. Bu doğal bir süreçtir. Ancak sentetikçi akıl gıda operasyonu çerçevesinde milli tarım ve hayvancılığı hedef aldığından bu argümanı kullanıyor.

Nihai amaç ulus devlet sisteminin çökertilmesidir!

‘Stratejik Göç Mühendisliği’ operasyonu da Büyük Ortadoğu Projesi BOP projesinin bir parçasıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demografik yapısını bozmak, Türk milletini kendi yurdunda paryalaştırmak adına sürdürülmektedir.

Stratejik Göç Mühendisliği çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne yönlendirilen Suriyelilere, Afganlara vb ID2020 projesi kapsamında küresel dünya vatandaşlığı çipli kimlik verilecek. Bu da ulus devlet sisteminin kimlik ve vatandaşlık sistemine açılan savaş olacaktır.

Göç krizini ise küresel vatandaşlık uygulamasını hayata geçirmek için, Türk milletini mülkiyetsizleştirmek için, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) projesi çerçevesinde parçalamak ve yutmak için sürdürüyorlar.

Parçalanma yalnızca toprak anlamında değil; dil, tarih, kültür ile milli ve manevi değerleri zayıflatarak da gerçekleştirilebilir.

Hatta demografik yapı da!

ÖMER MEMOĞLU
Yutam Başkanı

***

Kaynak;

[1] https://www.gatesnotes.com/Health/Meet-the-GERM-team

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s