KOMPLO TEORİLERİ /// Global Modern Kölelik Projesi : ID2020


Global Modern Kölelik Projesi: ID2020

Global Modern Kölelik Projesi : ID2020

Dünyada her şey çok hızlandı….

Her gün yeni felaketlerle karşılaşıyoruz.
Bir tarafta seller diğer tarafta yangınlar, başka yerlerde depremler, ekonomik süreçler, yeni oluşumlar ve daha birçok şey. Aynı zaman diliminde bu tür olayların yaşanması binlerce yılda nadiren görülmektedir. Bütün bunların hepsini küresel ısınma yalanına bağlayanlar, insanlıktan neyi gizliyorlar. Dünya büyük bir hızla freni boşalan araba gibi bir “süper kaos” ortamına doğru ilerliyor.

Bütün bu kaosları 2020–25 yılları arasına sığdırmak isteyenlerin asıl hedefleri ne olabilir?

Dünyamız başta covid19 plandemisi ve kaoslar ile mücadele ederken, 2 yıldan beri komplo teorisi olarak ifade edilen, ama bütün bu komploların birer birer gerçekleştiği ve gerçekleşmeye devam ettiği garip bir zaman yaşıyoruz.

Ünlü fizikçi Hawking “Dünyadaki hayat; Nükleer savaş, genetik olarak değiştirilmiş bir virüsün yaratılması ya da yapay zekâ tehdidi nedeniyle sona erebilir” demişti.

Şu anda bunların ikisi gerçekleşmektedir. Birisi Covid19 adı altında genetiği değiştirilmiş bir virüs olan mRNA olarak ve diğeri de radyasyon yayılımını yoğun bir şekilde gerçekleştiren 5G ile henüz yeni başlamıştır.

Bunların ikisi tamamlanmadan yapay zekâ sahneye çıkamaz.

Peki öyleyse;

  • Hawking in bahsettiği üç husus nasıl olacak ve bu üç husus hangi aşamada?
  • Bütün bu planlamaları sonunda bizleri neler bekliyor?
  • Nasıl bir geleceğe doğru uyutularak gidiyoruz ve kimler yeni düzenin bu şekilde olmasını neden ve niçin istemektedirler?

DSÖ eski uzmanı Koenig’e göre; “Koronanın çıkarılmasında ki asıl hedef ID2020 projesidir”

  • Nedir bu ID2020?
  • Kimler finanse ediyor?
  • Bu proje ile neler hedefleniyor?

ID2020 temel anlamda dünya üzerinde sosyoekonomik durumu kötü, kimliği olmayan kişilere bir kimlik oluşturmayı hedefleyen bir proje. Proje bu şekilde tanımlanıyor, ancak bağlantılar bir araya geldiğinde hiçte öyle olmadığı ortaya çıkıyor.

Blockchain tabanlı sisteme entegre olarak kurulacak olan bu sistemde gizlilik, sosyal durumlar ve güvenlik şuan pazarlama unsurları olarak ön plana çıkartılırken, arka planda ise asıl hedefin insanlığın tüm yönleriyle kontrolü olduğu anlaşılmaktadır.

Mayıs 2016 da BM merkezinde 400+ kişinin toplanması ile herkese dijital kimliğin nasıl sağlanacağını tartışmak amacıyla ID2020 zirvesi yapıldı. ID2020 hakkında detaylı bilgiler edinmek isterseniz projenin internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bu proje her ne kadar BM ve STK’lar ortaklığında yapılıyor olsa da, bu projenin arkasındaki fon sağlayıcıları ve bu projenin ana çalışmalarından biri olan insanların aşılanmasını gördüğünüzde eminim herkes şok olmuştur. Bugün oluşan kaosların ve daha fazlasının kökeninin neresi olduğunu ve bunları kimlerin istediğini artık biliyoruz.

Bütün bu kaosun 3 hedefi var.

  1. Aşılama ve dijital kimlik
  2. Yapay zekâya (Bulut) bağlılık
  3. Tüm insanlığı OMEGA noktasına bağlamak. (sanal dünya devleti)

2016 da BM de yapılan toplantıdan sonra ID2020 fon sağlayıcılarından biri olan Bill& Melinda Gates Vakfı tarafından 18.10.2019 da John Hopkins Üniversitesinde Event201 virüs simülasyonu yapıldı.

Özellikle Afrika ve Hindistan’da aşılamada ölümcül roller üstlenen ve birçok insanın ölümünden ve sakat kalmasından sorumlu tutulan Bill & Melinda Gates vakfının bütün bunların içinde olması aslında planın ne olduğunu gözler önüne seriyor.

Bir TED toplantısı konuşmasında Bill Gates’in dünya nüfusunun azaltılmasının gerektiğini ve bunun ancak bir aşılanma ile olması gerektiğini ifade eden konuşmasını hepiniz duymuşsunuzdur. Event201 simülasyonunda 65 milyon insanın ölümünden bahsetmektedir. Bu durum şu ana kadar oluşmadı, oluşmasını da istemem. Simülasyonda virüs bir domuz çiftliğinde ortaya çıkarak dünyaya yayılıyor.

Event201 plandemisinin covid19 korku virüsü ile yayılması ve insanların Şok doktrini ile aşıya yönlendirilmesi ve bunun tecrit ve tehditler ile insanlara zorunlu kılınmasının nedenlerini şimdi daha iyi anlıyoruz.

Hedef ID2020 ve sonrası.

Bugün geldiğimiz noktada aşılamanın dozlarıyla beraber hızlandırılması, olmayan bir virüsün aşı adayı kimyasal sıvılar ile dolaşıma sokularak vaka ve ölümlerin artması ve bunların sebebinin aşı olması 65 milyon insanın ölümü ile ilgili tahminlerin henüz gerçekleşmediğini gösteriyor.

Bu programın ana unsuru GAVI (Aşılama ve bağışıklanma için küresel ittifak) ben sitesinde “herkes için aşılanma” kamu ve özel sektör kuruluşlarının küresel sağlık ortaklığı olarak tanımlanmıştır.

GAVI’nin en büyük ortağının DSÖ olması, en büyük sponsorlarının Bigpharma kuruluşları olması ve ID202’nin sponsorlarının malum kişilerin kuruluşlarının olması aslında nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuzu anlamamız için yetmez mi?

Siz, siz olun!
Allah’ın bahşettiği akıl gibi bir nimet olan zenginliğinizi başkalarına kiraya verip başkasına ait bir sanal sistemlerin değersiz herhangi sayıları olmayın.

Yorumcalar derlemesi…

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s