DUYURU : SÖZDE SOYKIRIM KONUSUNDA SİZ DE BİRŞEYLER YAPABİLİRSİNİZ /// TALAT PAŞA KOMİTESİN E DESTEK OLUN !!!


Değerli Üyelerimiz;

Belki biliyorsunuz Nisan ayına girdik ve Ermeni Diasporası tüm dünyada tüm imkanlarıyla deli gibi çalışıyor ve Sözde Soykırımın dünyadaki tüm parlementolardan geçirilmesi için çaba sarf ediyor.

Peki bu milli konuda biz ne yapıyoruz ?

Gerek ülke bürokrasisi ve devlet yöneticileri bazında gerekse Vatandaşlarımız bazında bir elin parmakları kadar çaba sarfeden dışında ne yazık ki Ermenileri seyrediyoruz.

Eğer bu ülkede Talat Paşa Komitesi Üyeleri olmasa bu konuda da kendi kalemize gol yemekten başka bir şey olmayacak. Allahtan bu ülkenin hamurunda hala kahramanlar yetiştirmek var da o kahramanlar sayesinde asırlardır haklı davamıza sahip çıkabiliyoruz.

Ama şunu bilmemiz gerek. Eğer bu milli davayı sadece cılız devlet yöneticilerine ve belirli gruplara emanet edersek çok büyük hata ederiz. Eğer biz bu ülkenin suyunu içip, bu ülkenin ekmeğini yiyorsak meseleyi başkalarına bırakmadan sahiplenmeli ve gereğini yapmalıyız. Ülkemize en azından bu kadarını borçluyuz.

Değerli Üyelerimiz;

SÖZDE SOYKIRIM konusu ülkemiz için gerçekten önemli bir konudur. Çünkü uluslar arası bir boyutu bulunuyor. Tarafımıza kurulmak istenen asırlık komploya maalesef tüm dünya ülkeleri nezdinde oldukça fazla destek var. Haklı olduğumuz bir konuda baskı ve tezgahlarla bir ülkenin bileği bükülmek isteniyor. İleride toprak ve tazminat isteme noktasına kadar ulaşabilecek büyük bir komplo bu.

Eğer bizler bugün çalışmaz isek ve bu konuyu sadece AK PARTİ hükümetine ve onun cılız politikasına bırakırsak gelecekte ödeyemeyeceğimiz bir fatura ile karşı karşıya kalabiliriz ki AKP’nin bu konudaki KABUL ET GİTSİN yaklaşımını da belirtmeden geçmeyelim.

Biz ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak 2000 yılından bu yana, önceleri dar kapsamda 1500-2000 mail adresini kapsayacak şekilde başlattığımız yurt dışı bilgilendirme çalışmasını yurt dışında server (sunucu) kiraladıktan sonra yıllık 150,000 – 200,000 adrese çıkarmış bulunuyoruz. Her sene 4 periyod olarak 3 ayda bir olmak üzere yerli ve yabancı e-posta adreslerine, mektup adreslerine ve fax’lara DAĞITIM KOMİTELERİ ÇALIŞMA GRUBU aracılığı ile milli tezlerimizi aktarıyoruz.

Eğer sizler de bu çabamıza iştirak etmek isterseniz ozel-buro adresimize İSİM VE SOYAD, E-POSTA ADRESİNİZ, BİLDİĞİNİZ YABANCI DİL VEYA DİLLERİ, CEP TELEFON NUMARANIZ ve varsa WEB SİTE ADRESİNİZİ yollayın sizi de bu çalışmaya dahil edelim.

www.ozelburogrubu.com sitemizde sizler için hazırladığımız DAĞITIM KOMİTELERİ ÇALIŞMA GRUBU tanıtım yazımızı ve e-posta gönderimlerini nasıl yapacağınızı tarif eden bir doküman bulunuyor. Lütfen inceleyiniz. Web sitemize her geçen gün milli tezlerimizi içeren belge, bilgi ve videolar yüklemeye devam ediyoruz.

Web sitemizi takip ederek sizler de müsait zamanlarınızda kendi e-posta adresiniz üzerinden ister kendi yabancı tanıdıklarınıza isterseniz bizim ARŞİV’e eklediğimiz yabancı makamların e-posta adreslerine tezlerimizi ulaştırabilirsiniz. Bu konuda sitemiz emrinizdedir. Ancak biz bu konunun ciddiyetine binaen gönderim işinin toplu yapılmasından yanayız. Bu sebeple çalışma grubu oluşturduk. Sizi de çalışma grubumuzda görmek bizi mutlu eder.

Aramıza katılacak olan yurtseverlere şimdiden hoş geldin der, ortak çabamızın başarılı olmasını temenni ederiz.

Şimdi bu girizgahdan sonra neler yapabilirsiniz onu anlatalım.

Sitemizde İngilizce olarak hazırlanmış milli tezlerimizi anlatan SÖZDE SOYKIRIM konulu metinler var.

GEREKLİ DOKUMANLARI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

LIE OF ARMENIAN GENOCIDE (TOTAL 3 PART) // SOYKIRIM YALANI (TOPLAM 3 BÖLÜM) : https://ozelburogrubu.com/category/ermeni-sorunu/

Bu metinler sıkıştırılmış formatta. Yapmanız gereken ise son derece basit. Önce bu sıkıştırılmış dosyaları bilgisayarınızda uygun bir yere açın. Daha sonra içindeki metinleri sırayla yada topluca yabancı arkadaşlarınıza veya yurt dışındaki uygun gördüğünüz resmi kurumlara veya yetkililerine yollayın.

Hepsi bu kadar. Tüm bu işlem gün içinde en fazla 30 dakikanızı alır. Bu şekilde bu milli sorunumuzu ülkece sahiplendiğimizi daha iyi anlamış olurlar.

Değerli Üyeler,

Bu arada Sözde soykırım, Alman müfredatına yine girdi.

Almanya’nın Brandenburg eyaletinde, sözde Ermeni soykırımı yeniden müfredata alındı. Der Tagesspiegel gazetesinin haberinde, Türkiye’nin diplomatik girişimleri sonucu daha önce kitaplardan çıkarılan Ermeni iddialarının tekrar müfredata alınması konusunda Brandenburg Eyaleti Eğitim Bakanlığı’nın tanıttığı yardımcı ders kitabında konuya yer verdiğini belirtti.

Brandenburg eyaleti, bugüne kadar Almanya’da bunun yapıldığı tek eyalet. diye yazan gazete, resmi yardımcı ders kitabının 103 sayfadan oluştuğu ve geçen aylarda eyaletin Okul ve Medya Enstitüsü (LISUM) tarafından, Ruhr Üniversitesi’ndeki Diaspora ve Soykırım Araştırmaları Enstitüsü ile işbirliği içinde hazırlandığını kaydetti. Haberde, ders kitabında Ermeni iddialarının yer almakla kalmayıp, bunun 20. yüzyılın ilk büyük sistematik soykırımı olduğunun öne sürüldüğü de belirtildi. Gazete, kitapta Türkler ve Ermeniler aynı zamanda hem kurban hem de fail olmuşlardır. şeklinde Berlin’deki Türkiye Başkonsolosluğu’nun resmi görüşüne de yer verildiği belirtildi. Berlin, aa

Alman Federal Meclis’inin Sözde Ermeni Soykırımı’nı Tanımasının Nedenleri ve Siyasal Protestanlığın Rolü Üzerine adlı doküman PDF olarak ek’tedir. Lütfen inceleyiniz.

Almanya’da binlerce Türk sözde Ermeni soykırımı için yürüdü

Almanya’da yaklaşık 15 bin Türk, Ermeni soykırımı iddialarına karşı protesto yürüyüşü düzenledi.

Almanya‘nın başkenti Berlin‘de, sözde Ermeni soykırımı iddiaları yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı yürüyüşle protesto edildi. Yirminin üzerinde Türk çatı kuruluşunun bir araya gelerek düzenlediği yürüyüş, An der Urania önünde başladı ve Brandenburg Kapısı önüne kadar devam etti.

PANKARTLARLA YÜRÜDÜLER

Güzergah boyunca, 1915 senesinde Ermenilere karşı soykırım yapılmadığı, sadece tehcir uygulandığına dair pankartlar taşındı ve sloganlar atıldı. Türk bayrakları ve Azerbaycan bayraklarının taşındığı yürüyüşte “Soykırım Yapmadık Vatan Savunduk", “Ermeni Soykırımı Emperyalist Yalandır", “Tehcir Soykırım Değildir" yazılı dövizler taşındı.

(Göstericiler Türk ve Azerbaycan bayrağı ile üzerinde 1974-1984 yılları arasında Ermeni teröristlerince şehit edilen Türk diplomatlarının ve yakınlarının fotoğraflarını taşıdı.)

Değerli Üyeler,

Alman Federal Meclisinin bu çabasına karşı ortak hareket etmeliyiz.

Ek’te TÜRK-ERMENİ İLİŞKİLERİNDEKİ TARİHSEL GERÇEKLER adlı dökümanın İngilizce metni bulunuyor.

Lütfen bu dökümanı Almanya ESKİ Dış İşleri Bakanı Frank Walter Steinmeir’ın kişisel e-posta adresine yollayın ki davamıza her zaman sahip çıktığımızı görsünler.

Frank-Walter Steinmeier, alternatif olarak Frank-Walter Steinmeyer, (doğum 5 Ocak 1956, Detmold, Almanya) Angela Merkel‘in büyük koalisyonunda 22 Kasım 200528 Ekim 2009 tarihlerinde Almanya Dışişleri Bakanı olarak hizmet etti. 15 Aralık 2013 tarihi itibariyle yeniden Dışişleri Bakanı oldu. 2007 yılının ilk yarısında Avrupa Birliği Konsey Başkanlığı yaptı. Almanya Sosyal Demokrat Partisi (SPD) üyesidir.

E-Mail frank-walter.steinmeier

E-Mail: poststelle

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s