DUYURU : ABD’DEN İTHAL ETTİĞİMİZ DEFENDER CİHAZINI MK ULTRA MAĞDURLARININ KULLANIMINA SUNDUK


Değerli Yurtseverler Merhaba;

Kamuoyunda Zihin Kontrolü olarak bilinen MK ULTRA Projesi konusunda en kapsamlı araştırmayı yapan ve Türkiye’de faaliyet gösteren tek uzman merci ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’dur.

Öncelikli hedefimiz ilk etapta Türkiye’de daha ileriki zamanlarda da Dünya üzerinde bu teknolojinin mağduru olmuş vatandaşlarımıza yada mağduru olduğunu iddia edenlere;

1. Gerekli Tıbbi desteği,

2. Gerekli Hukuki desteği,

3. Gerekli Adli/Polis desteği sağlamaktır.

Tabi ara not olarak şunu da söyleyelim. Burada bahsedilen teknoloji ELEKTRO MANYETİK TAKİP (TACİZ)’dir. Bir çok kaynakta MK ULTRA, TELEGRAM, BETATRON gibi adlar almıştır. Bu teknolojiden bahsedilirken ZİHİN KONTROLÜ olduğu yada yapıldığı iddia ediliyor. Bu doğru bir tanımlama değil. Çünkü her ne kadar istihbarat servisleri günümüzden 20-25 yıl sonraki teknolojileri kullansa da o zamanki teknolojiyle bile farmakoloji desteği olmadan (LSD içerikli kimyasal maddeler)ZİHİN KONTROLÜ YAPILAMAZ. HERHANGİ BİR İNSANI ROBOT GİBİ YÖNLENDİREREK CİNAYET YADA SUİKAST YAPTIRILAMAZ. SUÇ İŞLETİLEMEZ. Bunu da sırası gelmişken paylaşalım.

Türkiye’de ZİHİN KONTROLÜ yada diğer adları ile TELEGRAM yada MK ULTRA PROJESİ’ni dava dosyası haline getiren ve Ergenekon Mahkemesine sunan İLK VE TEK grup biziz. İlk defa sayemizde bir Ağır Ceza Mahkemesi (13. Ağır Ceza Mahkemesi) bizim girişimlerimizle ve verdiğimiz delillerle bu konuda bir soruşturma yürüttü. CIA’den temin edilen bir takım resmi belgelere varıncaya kadar Mahkemeye 1 TERABYTE’lık dökümanter sunduk. Bize başvuran ve gerçekten MK ULTRA MAĞDURU olduğuna inandığımız her vatandaşımıza ÜCRETSİZ OLARAK Rehberlik ve Danışmanlık hizmeti verdik ve halen veriyoruz.

Ancak mağdurun profesyonel bir hizmet alması gerekirse, örneğin gerekli olduğu takdirde Avukat temin etmesi, Savcılık Suç Duyurusu için dilekçe hazırlatması, Sağlık kurumlarında tedavi görmesi gibi profesyonel hizmetleri mağdurun kendisinin karşılaması gerekiyor. Bunun yanı sıra yurt içinde ve dışında MK ULTRA’yı engelleyici ve önleyici tedbirler için gerekli olan cihazları da mağdurlarımıza sunmaktayız.

Örneğin Türkiye’de üretimi ve satışı olmayan yeni bir cihaz ithal ettik Amerika Birleşik Devletlerinden.

Bu cihaz MK ULTRA tacizlerine karşı tam koruma sağlıyor. Ancak uygulamada kullananlar arasında fayda görenler olduğu gibi görmeyenlerinde olduğunu vurgulayalım.

ÜRÜN FİYATI : 495 USD’DİR. BUNA EK OLARAK 50 USD KARGO VE 50 USD GÜMRÜK BEDELİ BULUNUYOR. TOPLAM 595 USD’YE GELİYOR. TL OLARAK 10,049 TL EDİYOR. (DOLAR 16,89 TL’DEN HESAPLANMIŞTIR. 25.06.2022 İTİBARİYLE)

NOT : DOLAR’DAKİ ARTIŞ YADA AZALIŞLAR ÜRÜN BEDELİNE YANSITILACAKTIR. ÜRÜN SİPARİŞ EDİLMESİ HALİNDE ABD’DEN 2-3 HAFTA İÇİNDE ULAŞMAKTADIR.

Dolar kurundaki dalgalanmalar yurtdışından ithal edilen her üründe olduğu gibi maalesef bu ürün içinde geçerli. Bu nedenle eğer dolar kurunda bir yükseliş olursa bu fark ürün bedeline yansıtılacaktır. Ancak ürünü sipariş verildikten sonra ABD’den 2 yahut 3 hafta içinde teslim alabiliyoruz.

Ürünün faydalı olduğu kullanan mağdurlarca da ifade ediliyor, “eğer sorununuz psikolojik değilse” bu cihazı evinize koyduğunuzda yada üzerinizde taşıdığınızda vücudunuzun elektro manyetik rezonansını dengeliyor. Böylece sizi uydulardan yada mobil observer araçlarından izleyen tüm meraklı gözlere karşı zihninizi ve vücudunuzu korumaya almış oluyorsunuz. Videoları izlediğinizde siz de bu cihazın işe yaradığını göreceksiniz. Ancak bir işe yaramazsa ümitsizliğe kapılmayın. Biz mağdurlar için tüm interneti tarıyor ve mağdurların işine yarayabileceğini düşündüğümüz tüm son teknoloji cihazları ve ürünleri tespit edip mağdurların kullanımına sunuyoruz. Bu nedenle çözüm yok hissine kapılmayın. Elbette tespit ettiğimiz onlarca üründen bir tanesinde şifayı bulacaksınız. Bu sadece zaman meselesidir.

NOT : Biz bu üründen herhangi bir kâr elde etmiyoruz. Satan firmanın bayisi yada distribütörü değiliz. Sadece MK ULTRA mağduru vatandaşlarımıza bir çözüm sunmak amacıyla tahsis ediyoruz. Bunun özellikle bilinmesini isteriz.

Bunun yanı sıra eğer evinize gelen ve evinizden çıkan tüm RF dalgalarını ve elektro manyetik frekansları tamamen kesmek isterseniz o takdirde size mutlaka TAM FONKSİYONLU JAMMER öneriyoruz. Çünkü bu tür frekanslar sadece jammer ile kesilebilir. Jammer profesyonel bir cihazdır ve yukarıdaki ürünümüze göre daha pahalı bir üründür. Aşağıdaki gibi bir ürünün fiyatı (dolardaki dalgalanmalarda göz önünde bulundurulursa) 3,000 4,500 USD arasındadır.

Ama mağdurun/mağdurların ihtiyacına göre ister portatif yada ev tipi THE DEFENDER ürününü yada Etki Alanı Ayarlanabilir Profesyonel JAMMER’ı verebiliyoruz.

Öncelikle mağdur/mağdurlarla görüşerek durum tespiti yapmamız, ihtiyaçları belirlememiz ve izlenecek yolu/prosedürü tespit etmemiz gerekiyor. Bu amaçla mağdur/mağdurlar ile birebir görüşmemiz yada telefon veya SKYPE yada WHATSAPP üzerinden irtibat kurmamız öncelik taşıyor.

SKYPE ADRESİMİZ : Private.Post & WHATSAPP : 0539-570-2295

ÖZEL BÜRO & MK ULTRA Araştırmaları

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s