DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU ÜYELERİ ARTIK İKTİSADİ ALANDA DA İŞBİRLİĞİ NE GİDİYOR /// GELİN SİZDE BU DEV AİLEYE KATILIN !!!!


Değerli Yurtseverler,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yönetimi olarak daha önce NİHAİ AMACIMIZI açıklamıştık. Aradan geçen süre nedeniyle tekrar tekerrür etme zamanı geldi.

Bildiğiniz gibi ÖZEL BÜRO GRUBU tüm dünyadan yurtseverlerin bir araya gelip milli sorunlarımız hakkında beyin jimnastiği yaptığı, çözüm aradığı, bulduğu çözümleri de tüm kamuoyu ve devlet kurumları ile paylaşan Türkiye’nin ve dünyanın en büyük YURTSEVER GRUBU’dur. Öyle büyüktür ki içerisinde grup üst yöneticimiz Savaş Kırçovalı beyin idare ettiği devasa bir HACK GRUBU bile bulunuyor. Onlar kendi program ajandasında, kendi gündemlerinde hedeflerindeki terör sitelerini, yabancı istihbarat ve ordu sitelerini ve onların maşa olarak kullandığı vatan hainlerini an be an izliyor ve yeri ve zamanı geldiğinde hackleyerek içerisindeki yazışma ve dokümanteri istihbarat servislerimize iletiyorlar. Bunu yaparken de bazı sözde hack grupları gibi Almanya’da şu kadar çiçekçi sitesi hackledik, Çin’de şu kadar müteahhit firmanın sitesini işlemez hale getirdik diye böbürlenip reklamını yapmıyorlar. Sessiz sedasız, çıt çıkarmadan hedefi ele geçirip bir sonraki hedefe yöneliyorlar. Savaş beye ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Değerli Yurtseverler,

Amacımız belli. Özel Büro Grubu’nu Türkiye’de ve Dünya’da en büyük yurtsever sitesi yapmak ve bu amaç için sürekli mail gruplarımızdan, sosyal medyamızdan, bloglarımızdan ve web sitelerimizden çağrı yapıyor ve tüm yurtseverlerin ÖZEL BÜRO çatısı altında toplanmaları için teşvik ediyoruz. Aramıza katılanlara kalbi şükranlarımızı sunarız. Ama daha almamız gereken çok yolumuz var. Bir tıklama ile 1,000,000 kişiye ulaştığımız zaman bu hedefimize çok yaklaşmış olacağız. O zamana kadar yılmadan çalışmaya devam.

Değerli Yurtseverler,

Biz aynı zamanda bizlerin arasına katılma feraseti ve cesareti gösteren yurtsever kardeşlerimizle ÖZEL BÜRO GRUBU’nu İNTERAKTİF bir şekilde yönetmek istiyoruz. Yani onları da her yönü ile yakından tanımak ve aileleri içine girmek istiyoruz. Bir üyemiz örneğin ameliyata girdiğinde kan gerekiyorsa bu kan ihtiyacını grubumuzdan bulalım. Yada örneğin bir üyemiz emlak satın alacağında yada arabasını değiştireceğinde yine ihtiyacını bu grup içerisindeki başka kardeşlerimizden temin etsin. Böylece aynı amaç için bir araya gelmiş yurtsever kardeşlerimiz her alanda olduğu gibi iktisadi alanda da birbirine destek olmuş olur. Bir üyemiz iş aradığında grup içerisindeki bir kardeşimiz ona iş verebiliyorsa bu grup bilincimizin, yardımlaşma katsayımızın da artmasına vesile olacaktır.

Değerli Yurtseverler,

İşte bu amaçla aşağıda 9 sorudan oluşan bir ÜYE TANITIM FORMU oluşturduk ve bu formdaki soruları eksiksiz yanıtlayıp yollarsanız veritabanımızda muhafaza edeceğiz. Böylece kimin ne ihtiyacı varsa gruba yazdığında grup içerisinden bir karşılığı olursa hemen muhatabına yönlendireceğiz. Böylece alış verişte grup içinden karşılanmış olacak.

ÜYE TANITIM FORMU

  1. ADINIZ SOYADINIZ :
  2. CEP TELEFONUNUZ :
  3. E-POSTA ADRESİNİZ :
  4. WHATSAPP HATTINIZ :
  5. TELEGRAM HATTINIZ :
  6. MESLEĞİNİZ :
  7. HALEN DEVAM ETMEKTE OLAN İŞİNİZ :
  8. İKAMET ETTİĞİNİZ İL :
  9. GRUP ÜYELERİNE TİCARİ ANLAMDA NE GİBİ BİR KATKINIZ OLABİLİR ? LÜTFEN KISACA 3 CÜMLE YAZIN.

Arzu eden yurtsever üyelerimize istemeleri halinde ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI da verebiliriz. Bu konudaki detaylı bilgi web sitemizin DOSYALAR bölümündedir. Lütfen inceleyin !!!

LÜTFEN ÜYE TANITIM FORMUNU EKSİKSİZCE DOLDURUN VE ozel-buro ADRESİMİZE GÖNDERİN !!!

İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburogrubu.com

www.gizlistrateji.net

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s