DUYURU : ÖZEL BÜRO MAIL GRUBUNDAN MAIL ALMAK İSTEMEYENLER LÜTFEN BİZİ BİLGİLENDİRSİNLER !!!!


Değerli ÖZEL BÜRO MAIL GRUBU Üyeleri,

1 Mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe girmiş olan 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun gereği, önceden izin alınmaksızın hiçbir tüketiciye e-mail gönderilemeyecektir. Bu nedenle grup üyelerimizden ileti almak istemeyenler ozel-buro-istihbarat adresine yada ozel.buro adresine “İLETİ GÖNDERİLMESİNİ İSTEMİYORUM” başlıklı bir mail atarlarsa size grubumuzdan bir daha ileti gelmeyecektir.

Yada ileti trafiğimizden şikayetçi iseniz ve çok mail gönderildiğini düşünüyorsanız grubumuzdan ayrılmanıza gerek yok. Bize “İLETİ TESLİM AYARIMI ÖZET OLARAK DEĞİŞTİRİN” başlıklı bir mail atarsanız günlük iletilerin hepsini ayrı ayrı değil 1 veya 2 ileti içinde toplu olarak alabilir ve arzu ettiğiniz iletinin içeriğine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Grubumuzdaki üye veya yazar dostlarımız tarafından yayınlanan iletilerinde önceden olduğu gibi yayınlanması devam edecektir.

Grup yönetimine üyeler tarafından bilgi verilmemesi halinde zımnen izin vermiş sayılacaklardır.

Periyodik olarak gönderdiğimiz; yorum ve haberlerimizle ilgili e-maillere izin vermek istiyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmuyor.

Gruplarımızda halen 150.000’e yakın üye bulunmaktadır bunlarında birçoğunun ileti yayınlamak istemesi nedeniyle grupta yayınlanan iletilerde haliyle fazla olmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Yusuf Özbek

ÖZEL BÜRO Grubu Admini

İnceleyeceğiz ...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s